Bu konuyu okuyanlar

ryldz1907

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
AKILLI TAHTADAN YOUTUBE (YASAKLI SİTELERE) GİRME

merhaba arkadaşlar bugun sizlere akıllı tahtadan nasıl yasaklı sitelere nasıl gireceğimizi anlatacam.

ilk önce meb wifi şifresiyle fatih ağına bağlanıyoruz

meb wifi şifresi : !1qaz2WSX3edc4RFV%56

fatih ağına bu şifreyle bağlanıyoruz şifreyi girdikten sonra meb sertfikay linkini tıklayıp indirip kuruyoruz

meb sertfika : http://sertifika.meb.gov.tr/MEB_SERTIFIKASI.cer

arkadaşlar aşağıda videosu koyacam nasılyapıldığı ile ilgili bu videoyu izleyin benim yaptıklarımın aynısını yapın daha sonra bu linkten. PND.TL - Link Kısaltma Servisi siteye gidiyoruz . ve araçlar kısmında online Web proxy ye tıklıyoruz . karşımıza bir sayfa gelecek bu sayfada boş kısma girmek istediğimiz sitenin linkini giriyoruz ve yasaklı sitelere girmiş oluyor .

arkadaşlar bu yöntem akılı tahtadan denenmiştir kesinlikle sorunsuz çalışıyor .

VİDEOYU İZLEYİN

videoyu beğenip abone olmayı unutmayınız görüşmek üzere :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hiç güleceğim yoktu, işiniz gücünüz mü yok kardeşim derler :)

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
bu forumda linkkısaltmak yasaktı haberin yok heralde...

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
O kadar uğraçana kadar doğrudan girerim.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
2 gün sonra fixlenir...

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Devlet o tahtaları neden koydu sınıflara?
Devlet o tür sitelere girmeyi neden yasakladı?

Muhtemelen kendi bilgisayarın cep telefonun vardır. Youtube’da ne halt yiyorsan onlarla ye.

Devletin emanetine ihanet etmeyin.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
girmeyin evladım girmeyin.
O tahtaları sizin gibi veletler youtube' girsin diye koymuyorlar oralara

Valeris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gerçekten yazık gençliğimiz geldiği duruma bak aklı nelere çalışıyor.
O tahtanın parası bizim sizin herkesin verdiği vergilerle oluşuyor ve sizler teknolojinin nimetlerinden faydalanıp birşeyler öğrenin diye yapılıyor.
Bu konunun ne bu foruma nede herhangi bir şahıs için faydası yok bence kilit vurulmalı.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Sınıfta kalan biridir veya disiplin cezası için cahil cesareti ile sadece yazmıştır, okullarda buna izin verilmez veya "geçmiş" bilgilerinden ya da başka yollarla tespit sağlanır. Çok tehlikeli sular bunlar sonra okuldan atılıp pis işlerde çalışmak zorunda kalabilirsiniz... Pis işler dediğim üst baş kirleten işler, çöp toplarsın veya lağım açarsın, helalinden iş olması ayrı bir mesele...

Reaksiyon puanı
16,109
okullarda her yere kameralar koydular güvenlik için sınıflara da koyarbilirler ki gerekiyor san ki.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
okullarda her yere kameralar koydular güvenlik için sınıflara da koyarbilirler ki gerekiyor san ki.
Sınıf içi veya kamusal hizmet alanlarında işlem yapılan yerlerde, hizmet görülen noktalarda kamera konulmasında sakıncalar vardır. Bir kere hiç bir memur böyle bir şeyi kabul etmez, her an izlendiğini düşünerek işini yapamaz. En alt noktadan en üst noktaya tüm memurlar için durum böyledir. Ayrıca memuriyette vadandaşların özel durumları ve bilgileri işlenir, halleri sorgulanabilir... Bu gibi sakıncalar nedeniyle ne sınıflarda ne de diğer kamu hizmetinin gerçekleştiği alanlarda kamera konulması yasak benim bildiğim. Öyle de olmalı, hem öğretmenler açısından hem de öğrenciler açısından.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bence bu konunun bu kadar uzamasına gerek yoktu. Zaten kimse de okullardaki tahtalardan Youtube'a vs giremez. Girsede 1-2 gün girer. Sonra açık kapatılır. Kamera koyulması da zaten yasak ve olanaksız bir şey. Konuyu açan da okulun son günlerinde zaman geçirmek için bunu yapıyor belli ki. Bu kadar fazla üzerine gitmeye gerek görmüyorum.

Reaksiyon puanı
16,109
Sınıf içi veya kamusal hizmet alanlarında işlem yapılan yerlerde, hizmet görülen noktalarda kamera konulmasında sakıncalar vardır. Bir kere hiç bir memur böyle bir şeyi kabul etmez, her an izlendiğini düşünerek işini yapamaz. En alt noktadan en üst noktaya tüm memurlar için durum böyledir. Ayrıca memuriyette vadandaşların özel durumları ve bilgileri işlenir, halleri sorgulanabilir... Bu gibi sakıncalar nedeniyle ne sınıflarda ne de diğer kamu hizmetinin gerçekleştiği alanlarda kamera konulması yasak benim bildiğim. Öyle de olmalı, hem öğretmenler açısından hem de öğrenciler açısından.
bunu kafası bozuk müdür düşünsün kameraları taktıran odasına sistemi kuran izleyen de o.

MetinCakir1017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sırf yorumlardaki boomerlara cevap vermek için siteye üye oldum, herkes sizin gibi geri kafalı değil arkadaşlar. Bizim gibi YouTube üzerinden bir çok ders ile ilgili içeriği tüketen bir sürü sınıf var, biz dil sınıfıyız ve boş vakitlerimizde kendimizi geliştirmek adına özellikle tenefüslerde açıp kendimiz için faydalı videolar izliyoruz, boş derslerde dizi, film açıp izliyıoruz. Zaten okulun ve hocaların izni var. Ayrıca yapan istediğini yapar zaten cezasını okul verir eğer yasak bir şey yapıyorlarsa. Burada insanları engellemeye, yok işte konuya kilit vurun vs. vs. gibisinden saçmalıklarla insanlara saldırmanıza hiç gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bu konunun bu kadar uzamasına gerek yoktu. Zaten kimse de okullardaki tahtalardan Youtube'a vs giremez. Girsede 1-2 gün girer. Sonra açık kapatılır. Kamera koyulması da zaten yasak ve olanaksız bir şey. Konuyu açan da okulun son günlerinde zaman geçirmek için bunu yapıyor belli ki. Bu kadar fazla üzerine gitmeye gerek görmüyorum.
Kesinlikle katılıyorum.

Reaksiyon puanı
16,109
hayır daha çok olmalı rüşvet olayına engel olur her yerde kamera olmalı daha güvenli olur.sınıflarda kamera olursa veliler için daha iyi olur.