Akıllı Saat Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Talha Gul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba dostlar ben akıllı saat almayı düşünüyorum 150-170 tl arasında akıllı saat önerilerinizi belliyorum.

Teşekkürler.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Merhaba dostlar ben akıllı saat almayı düşünüyorum 150-170 tl arasında akıllı saat önerilerinizi belliyorum.

Teşekkürler.
Dark SW05 Smart Design Android Uyumlu Akıllı Saat (Kırmızı Fiyatı
Telefon_11790657.jpg

bir yerden tanıdık geldi...
Case 4U Samsung iPhone Sony LG HTC Q18 Akıllı Saat (IOS ve Fiyatı
9547598364722.jpg

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
niye olmaz? 24TL'ye mastek an9906 aldık m8 diye geçiyor tele blutooth ile bağlıyken telefonla konuşuluyor...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Arada kalite farkı var yavv.
Şöyle bi örnek vereyim.
İnfrared ısıtıcılar ilk çıktığında arkadaşımla birlikte aldık. Benimkisi markalı bi üründü (Ufo) arkadaş yok yavv dedi ben o kadar para vermem dedi. Aynı ürün şurada daha ucuz dedi tabi o dediği ürün sıradan bir marka. Neyse ikimizde istediğimizi aldık. Benim aldığım ürün üzerinden onca yıl geçmesine rağmen hala canavar gibi ısıtıyor. Arkadaşın aldığı ürün 3 ay içinde pert oldu.

Ben ucuz ürün kullanacak kadar zengin değilim diyorsanız tabiki de kaliteli ürün kullanacaksınız. Ama ben böyle dedim diye gidip Apple'a onca paraları bayılmayın.:D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Arada kalite farkı var yavv.
Şöyle bi örnek vereyim.
İnfrared ısıtıcılar ilk çıktığında arkadaşımla birlikte aldık. Benimkisi markalı bi üründü (Ufo) arkadaş yok yavv dedi ben o kadar para vermem dedi. Aynı ürün şurada daha ucuz dedi tabi o dediği ürün sıradan bir marka. Neyse ikimizde istediğimizi aldık. Benim aldığım ürün üzerinden onca yıl geçmesine rağmen hala canavar gibi ısıtıyor. Arkadaşın aldığı ürün 3 ay içinde pert oldu.

Ben ucuz ürün kullanacak kadar zengin değilim diyorsanız tabiki de kaliteli ürün kullanacaksınız. Ama ben böyle dedim diye gidip Apple'a onca paraları bayılmayın.:D
evde apple düşmanları var ve zaten kredi kartının limiti yok o kadar bu u8 iphone'a fransız uyumlu diyorlar ama net tavrı var...

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
her gece şarj edecek ki ne gerek araba parasını saat'e gömmeye?
benim kini 1-2 günde bir şarj ediyorum...
1459499109_hqdefault-480x360.jpg

Saatlar bir araba parası değil ,telefonlar desen anlardım.Kolumda kare dandik oyuncaklar gibi saatle gezemem ve gezmek istemeyen çok kişi çıkar yani zevkler renkler olayı , adam gibi den kastım buydu.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Saatlar bir araba parası değil ,telefonlar desen anlardım.Kolumda kare dandik oyuncaklar gibi saatle gezemem ve gezmek istemeyen çok kişi çıkar yani zevkler renkler olayı , adam gibi den kastım buydu.
akıllı saatin kaymağı Online Shopping Store from China - DinoDirect.com da buna bak:
Smart Watch M11 TQ913 Support 32GB TF Card Micro SIM Card Bluetooth BT3.0 Answer Call Music Player - DinoDirect.com
2017021302181241.jpg

üstelik buraya geliyorda sorunsuz...

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

hasanarbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Abi Apple Watch kullanıyorum. En kullanışlı özelliği bildirim göstermesi ve aramaları görüntülemesi. Twitter'a girmiyorsun yani :D O nedenle heves ettiysen bildirim özelliği olsun kafi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Abi Apple Watch kullanıyorum. En kullanışlı özelliği bildirim göstermesi ve aramaları görüntülemesi. Twitter'a girmiyorsun yani :D O nedenle heves ettiysen bildirim özelliği olsun kafi.
Xperia XZ ile birlikte Apple watchı nasıl kullanıyorsunuz ?

hasanarbay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
XZ şirketin telefonu. Kendim iPhone 6s Plus sahibiyim.

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bir akıllı saat olmamasına karşın akıllı saatin yaptığı işi fazlasıyla yapan Xiaomi Mi Band 2 kullanıyorum çokta memnunum.

batuokudan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Saati aldım kullanyorum almak isterseniz tavsiye ederim fiyata göre iyi baya