Akıllı Bileklik Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar akıllı bileklik almayı düşünüyorum.İlk hedefim Gear fit 2 idi.Arkadaşım alınca ben biraz bekledim.Bana dediği şey ''Günü bile kurtarmıyor,3-4 gün çıkar diye heveslenme'' dedi.Bunun üzerine başka bileklikler almayı düşünüyorum.Özellik olarak
-en az 5 gün gidecek
-kalp hızı ölçme
-uyku takibi
-hareketsizlik hatırlatıcı
-alarm
-müzik kontrolü
-gelen çağrıyı reddetme
-gelen bildirimleri okuma
yapabileceğim muadil bir bileklik varsa söyleyebilir misiniz ?

ARTIK UZAKLARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Xiaomi mi band 2 ,
Harici uygulama ile müzik kontrol özelliği eklenebiliyor. Çağrıyı sessize alma var reddetme yok.
Bildirim okumaya girermi bilmem ama gelen bildirimin uygulama logosunu gösteriyor.

Ayrıca xiaomi mi 7 ile beraber mi band 3 çıkacak diyorlar. Azıcık bekle bence.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Xiaomi mi band 2 ,
Harici uygulama ile müzik kontrol özelliği eklenebiliyor. Çağrıyı sessize alma var reddetme yok.
Bildirim okumaya girermi bilmem ama gelen bildirimin uygulama logosunu gösteriyor.

Ayrıca xiaomi mi 7 ile beraber mi band 3 çıkacak diyorlar. Azıcık bekle bence.

Mi band iki güzel ama kısır.Tasarım olarakta kolda çıkıntı oluyor.Yazın sıkıntı değil ama kışın gömlek veya kazak altına olmuyor.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Seni yemişler Gear Fit 2 minimum 2 gün çıkartıyor ama bence o bile kısa bir saat için.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
A101'i takip et xiaomi band2 yada piranha marka bulursun 100 TL'ye.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Şimdi alacaksan mi band2 al ben kullanıyorum memnunum
Ama bekleyebilirse mi band 3 al

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Şimdi alacaksan mi band2 al ben kullanıyorum memnunum
Ama bekleyebilirse mi band 3 al
Tahmininiz ne zaman çıkar ? 1-2 hafta ise beklemek mantıklı olur.
Seni yemişler Gear Fit 2 minimum 2 gün çıkartıyor ama bence o bile kısa bir saat için.
2 günü çıkarması için bluetooth kapalı,gps kapalı v.s v.s yapmamız lazımsış ki dediğiniz gibi o bile az.Sonuçta bilekte durup benim ne yaptığımı kaydetmesi gereken cihazı devamlı şarja takmak sıkıcı.Zamanında no1 g6 çinden almıştım o da iki gün gidiyor diye şuan da süs olarak duruyor :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
a101!e bak orda xiaomi ve piranha olanı olabilir.

ARTIK UZAKLARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Tahmininiz ne zaman çıkar ? 1-2 hafta ise beklemek mantıklı olur.

2 günü çıkarması için bluetooth kapalı,gps kapalı v.s v.s yapmamız lazımsış ki dediğiniz gibi o bile az.Sonuçta bilekte durup benim ne yaptığımı kaydetmesi gereken cihazı devamlı şarja takmak sıkıcı.Zamanında no1 g6 çinden almıştım o da iki gün gidiyor diye şuan da süs olarak duruyor :)
23 Mayıs da Xiaomi mi 7 tanıtılacak, onunla beraber tanıtılır

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Parlaklığı boş yere arttırıp gün boyu kurcalarsan bir gün tabii kurtarmaz.Kurcalarsam bir buçuk gün kurcalamazsam üçü zorluyor.Gear Fit 2 kullanıcısı olarak söylüyorum.Ayrıca güç tasarrufu modu çok başarılı,2-3 saatte %1 şarj anca gidiyor ha tabii işlevler epey bi kısıtlanıyor.Ancak şarj %10 civarı kaldığında ve şarj imkanım olmadığında çok işe yarıyor.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Parlaklığı boş yere arttırıp gün boyu kurcalarsan bir gün tabii kurtarmaz.Kurcalarsam bir buçuk gün kurcalamazsam üçü zorluyor.Gear Fit 2 kullanıcısı olarak söylüyorum.Ayrıca güç tasarrufu modu çok başarılı,2-3 saatte %1 şarj anca gidiyor ha tabii işlevler epey bi kısıtlanıyor.Ancak şarj %10 civarı kaldığında ve şarj imkanım olmadığında çok işe yarıyor.

Hocam siz bile 3 günü zorluyor diyorsunuz.Resmi sitesinde normal kullanımda 3-4 gün diyor.İnternetten 2 hafta iade içinde geri koşulsuz iade bulursam deneyeceğim bu gidişle.Bir ara garminler hoşuma gitti ama gitmez olaydı onlarda 1000 tl den ucuza satmıyorlar :)

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Hocam siz bile 3 günü zorluyor diyorsunuz.Resmi sitesinde normal kullanımda 3-4 gün diyor.İnternetten 2 hafta iade içinde geri koşulsuz iade bulursam deneyeceğim bu gidişle.Bir ara garminler hoşuma gitti ama gitmez olaydı onlarda 1000 tl den ucuza satmıyorlar :)
Telefon fiyatı kadar saat satıyolar valla ya :D

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Aradığım yorum. al casio f-91w, nedir bu akıllı saat sevdası? :)

O yedek de duruyor hocam.Hatırası büyük :) Göbeğim ''Abi ben bağımsızlığımı ne zaman kazanacağım'' diyor.İlk öncelik spora teşvik için.Almışken de tam olsun :p

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
O yedek de duruyor hocam.Hatırası büyük :) Göbeğim ''Abi ben bağımsızlığımı ne zaman kazanacağım'' diyor.İlk öncelik spora teşvik için.Almışken de tam olsun :p
Bak aslında birkaç hesapla ne kadar gittiğini hesaplayabilirsin. f91w'de kronometre var, gideceğin yolu da bildiğine göre süratini hesaplayabilirsin. örneğin 1 dakikada kaç adım attığını hesaplasan 1 dakikada, akıllı saat için 1000TL vermeye gerek kalmaz.

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
hocam benim arkadaşlarımda xiaomi var iyi hoş ta biraz küçük sanki .

Son mesajlar