AKG N700nc kulaklık firmware güncellemsi hk.

Bu konuyu okuyanlar

lewonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar, kulaklığı 3 gün önce aldım ShiftDelete.Net YouTube kanalında inceleme vidosunu izledikten sonra kara verdim aldım fakat ufak bir sorum olacak kulaklığı Samsung Note8. de kullanıyorum Frimware güncellemesi %83 'de hata veriyor ve işlem yarıda kalıyor her yolu denedim. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Selamlar, kulaklığı 3 gün önce aldım ShiftDelete.Net YouTube kanalında inceleme vidosunu izledikten sonra kara verdim aldım fakat ufak bir sorum olacak kulaklığı Samsung Note8. de kullanıyorum Frimware güncellemesi %83 'de hata veriyor ve işlem yarıda kalıyor her yolu denedim. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Hakkı abinin söylediğini deneyip yine güncelleme başarısız olursa bence bir sonraki güncellemeyi beklemelisiniz.Belki genel bir hata da olabilir.İnternette pek kaynak yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve galiba note 10'lar da da aynı hata ile karşılaşılabiliyormuş.

Son düzenleme:

lewonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bir başka telefondan denemen mümkün mü?
Yarın denemiş olurum Hakkı abi

Hakkı abinin söylediğini deneyip yine güncelleme başarısız olursa bence bir sonraki güncellemeyi beklemelisiniz.Belki genel bir hata da olabilir.İnternette pek kaynak yok.

Ve galiba note 10'lar da da aynı hata ile karşılaşılabiliyormuş.
Bende çok araştırdım internette yok bu konu hakkında bir bilgi başka bir telefon ile deneyeceğim teşekkürler

lewonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar, bugün iki farklı marka telefon ile güncellemeyi denedim iPhone 7 de denedim Frimware güncelleme rakamı 2.15 olarak görünüyor fakat çok ısrarlarıma rağmen güncelleme çıkmadı. ikinci cihaz ise Huwaei P30 du ondada denedim Frimware güncelleme rakamı çıkmadı ve çok ısrar ettiğim genede güncelleme getiremedim. Samsung note 8 de güncelleme gene çıkıyor ve %83 de gene hata veriyor denemeye devam edeceğim sevgiler

lewonline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar selamlar ufak bir gelişme oldu kulaklık bir anda arzlandı bende servise gönderdim yeni ile değişti bugün geldi bende gemen güncellemeyi denedim Note 8 telefonumda güncellemeyi başarılı bir şekilde yaptı

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Arkadaşlar selamlar ufak bir gelişme oldu kulaklık bir anda arzlandı bende servise gönderdim yeni ile değişti bugün geldi bende gemen güncellemeyi denedim Note 8 telefonumda güncellemeyi başarılı bir şekilde yaptı
Demek ki eski kulaklığınızda sorun varmış.