Akciğerdeki canlı balık şok etti

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
akcigerdeki_canli_balik_sok_etti_h886596.jpg

Hindistan'da bir çocuğun akciğer filminde görülen canlı balık doktorları bile şaşırttı.

Madhya Pradesh eyaletinde yaşayan 12 yaşındaki Anil Barela, Khargon Nehri kenarında arkadaşlarıyla birlikte balık yutma oyunu oynarken bir balık nefes borusuna kaçtı. Nefes almakta zorlanan Anil hemen en yakın hastaneye götürüldü.

Doktorlar çocuğun kanında oksijenin hızla azaldığını fark edip hemen ameliyata aldılar. 45 dakika süren ameliyattan sonra akciğerdeki balık çıkarıldı. Ameliyatı yapan Dr. Pramod Jhawar ultrason çekildiğinde balığın canlı olduğunu belirterek "Ben 20 yıldır bu işin içindeyim, ilk kez böyle bir şeye rastladım" dedi.

Doktor balığın dışarı çıkarıldığında ölü olduğunu söyledi.

kaynak

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
O nasıl balıkmış yahu :D

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
çocugun ne guzel ciğeri varmış okyonus gibi :) ciğerini seveyim senin :)

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Balık yutma oyunu nedir yahu Allah akıl fikir versin.

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Nerde inanılması güç, uçuk bir durum olsa altından kesinlikle bir hintli çıkıyor.Bu hintliler aklını kaçırmış !

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Kaynağa Baktım.
Direkt Zaytung Haberi sandım.
Değilmiş.İlğinç.:huh:

LeoMessi1037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Saçma sapan oyunlar oynarlarsa ölümden dönerler böyle :D Yağ satarım bal satarım,saklanbaç,mahalle maçı nerede kaldı bunlar? :D

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Oda bir şeymi bizim akrabalardan birinin küçük kızı burnunda bir kaç gün burnunda nohut tanesi kadar erikle dolaşmış, burun akıntısı var annesi grip zannediyor sonra kız burnunu sürekli karıştırınca annesi bir bakayım diyor bakınca içindeki erik çürümüş sümkürterek çıkartıyorlar falan burun akıntısı duruyor yani demek istediğim Çocuk her türlü kaza gelebiyor başlarına.

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Balık ne ki köknar ağacı yetiştiren var. Kaynak
Düşünmesi bile ürkütücü, geçmiş olsun.

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Akciğer'de, balık? hem de canlı? -gerçi canlı ya da ölü olması çok farkettirmez- akciğerin herhangi bir yerinde yabancı bir cisim (balık olur, tükürük olur, su olur vs. vücut refleks olarak onu dışarı atmak ister yani bu da deli gibi öksürük demek. Hele ki bir balıktan bahsediyoruz ne kadar inandırıcı bir tablo ile karşı karşıyayız tartışılır. Aramızda bir doktor varsa -açılın ben doktourum diyen biri :) - yanlışımı düzeltsin.

Son mesajlar