Ajanstan çağırdılar

Bu konuyu okuyanlar

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Family ajans vardı başvuru ücretsizdi başvurdum aradılar kabul oldu diye yarın şu saatte şuraya gelin dediler bende gelemem dedim iptal ediyorum o zaman dedi sandı herhalde dünden meraklıyım iptal et dedim kapattı.Bu işleri bilen var mı nasıl yürür soyuyolar mı veya yanlış mı yaptım herkesi çağırıyorlar mı yoksa ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Geçen seneler benide çağırdılar, ben bazı işlerden dolayı gitmedim 1 hafta boyunca her gün aradılar kısmet olmadı. Arkadaşım da başvuru yaptı çağırdılar onu başvuru ücretsiz fakat resim çekimleri ücretlı oluyor. Yani resim ücretinden kazanmak için çağırıp resim çeken ajanslar var haberin olsun.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Geçen seneler benide çağırdılar, ben bazı işlerden dolayı gitmedim 1 hafta boyunca her gün aradılar kısmet olmadı. Arkadaşım da başvuru yaptı çağırdılar onu başvuru ücretsiz fakat resim çekimleri ücretlı oluyor. Yani resim ücretinden kazanmak için çağırıp resim çeken ajanslar var haberin olsun.

Pek hevesli biri değilim sadece ücretsiz başvuru vardı başvurayım dedim acaba gelişmeler nasıl oluyor şüphe ettim acaba sırf para almak için mi çağırıyorlar diye

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Pek hevesli biri değilim sadece ücretsiz başvuru vardı başvurayım dedim acaba gelişmeler nasıl oluyor şüphe ettim acaba sırf para almak için mi çağırıyorlar diye
Hangi ajans seninki bilmiyorum fakat para tuzağı olanlar var. Google de araştırma yapınca yazılanları görebilirsin.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Merhaba Arkadaşlar,

Bu konuyla ilgili şöyle bir bilgilendirme yapmak istiyorum, bir çok Cast Ajans'ta çalıştım, çalıştığım Cast Ajansları ise; Mayadroon,Best model, Family , IMC Best Model Ajansta 6 ay ekip liderliği yaptım sahibi Yüksel Duman'dır.Diğer ajanslarda ise ekip liderlerine zor günlerde yardımcı ekip lideri olarak destekte bulundum fakat herhangi bir şekilde, Özel Yüz, Figüran tarzı çalışmalar yapmadım yapmamda size verdikleri ücret, figüransanız 30-60 özel yüzseniz ise 70-120 TL ücreti ile sizi sabahtan akaşama kadar tabiri caizse Köle gibi çalıştırıyorlar. @Lazzz 'ında dediği gibi bu 4 ajansta ve diğer bir çok Cast Ajansı aynı şekilde genel olarak resim için ücret alınıyor fakat daha sonra iletişimi kesiyorlar, yalandan ayda 1-2 kere arıyorlar.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Kesinlikle çok boş işler gidin adam akıllı çalışın yazık günah kimliğinizi alıyolar saatlerce soğukta bekletiyolar her yoldan geçeni oyuncu yapmazlar .. boş işlerr bunlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kısaca paranıza hastayız yüzünüzü görmek dahi istemiyoruz ama 3-5 kuruş kopartsak kardır...

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Bende bir ara Cast ajansa kayıt yaptırmak şansımı denemek istiyordum fakat söylenenleri duyduktan sonra değmez diyip vazgeçtim. Model işini yapmak için ya çok yakışıklı olmak gerek ya da tanıdığın biri olucak öyle..

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
tumblr_inline_n4t6ulqVgI1rcm10p.gif

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
konuyu gören ajans sahipleri fırsattan istifade edip sazan.avi yapmaya çalışıyor ama mesajları siliniyor ne bozuluyorlardır...

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Tecrübesiz olduğum halde aynı anda 5-6 Ajansa başvuru yapmıştım hepsi onaylanmıştı ama her birinin bakkalı farklı şehire düştüğü için gitmemiştim iyi ki gitmemişim, yoldan geçeni alıyorlar para tuzağı.