Airties Wus 300 Adapter Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar pc'ime win 8.1 pro yükledim. Airties wus 300 wirless im çalışmıyor driver indirdim, kurdum ve win 7 de yapılan işte aygıt yöneticisinden sertifikasını seçtim oldu ama sağ altta çuukların üstünde çarpı (X) işareti var.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
[MENTION=371215]white-[/MENTION] kardeşim çalıştırmanın yolu yok mu eski adaptörüm arızalndı bunu kullanmak zorunda kaldım.Sağol o dediğin adaptörü alıcam.
Teşekkürler.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Windows 7'de de çalışmıyordu, 8'de de çalışmaz elbette. Şirket uygun sürücü çıkarmadı.

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar pc'ime win 8.1 pro yükledim. Airties wus 300 wirless im çalışmıyor driver indirdim, kurdum ve win 7 de yapılan işte aygıt yöneticisinden sertifikasını seçtim oldu ama sağ altta çuukların üstünde çarpı (X) işareti var.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
almışken fp al windows 8 desteği var ben kullanıyom sinyali bi yakaladımı bidaha bırakmaz atheros çipsetli 2 seviye hızda bile internet 8 mbps veriyo al bak bu bide yanında 10 lira anten al tadından yenmez
tplink wn722n 8dbi anten

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Windows 7 de zarzor çalıştırdım.Hic mod tarzı birşey yok mu dual-boot yaptım bekliyorum..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
win 8 de çalışıyor fakat 8.1 de çalışmıyor ben kullanıyorum. win 8 gayet iyi çalışıyor hiç kopma falan yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardei 8de nası çaılışıyor banda anlatsana bende yapamdım