AİRPODS Hakkını veriyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Oğuzbey_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır airpods almayı düşünüyorum, fakat fiyatından dolayı düşünmek ve biraz araştırma yapmak istedim, verdiğimiz paraya değiyor mu ? müzik sesini kısma ve azaltma olarak kulaklıktan müdahale yapılmıyormuş diye öğrendim bu ne kadar doğru ? Kafamda takılan bu soruları aydınlatırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
ben olsam onun yerine beats alırdım.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bence değmez. Ama kulaklık konusunda çok bilgim olmadığı için beni ciddiye almayabilirsin.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Dwğmez o paraya birçok iyi altwrnatif var

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ben daha önce hiçbir kulaklıktan bu kadar verim almadım. Ama o para verilirmi bu ayrı bir konu
Ben başka bir kulaklığa o parayı vermem

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,212
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır airpods almayı düşünüyorum, fakat fiyatından dolayı düşünmek ve biraz araştırma yapmak istedim, verdiğimiz paraya değiyor mu ? müzik sesini kısma ve azaltma olarak kulaklıktan müdahale yapılmıyormuş diye öğrendim bu ne kadar doğru ? Kafamda takılan bu soruları aydınlatırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Dostum ben Şuan Xs Max kullanıyorum ve buradan da airpods aldım 1200 TL falan verdim ama verdiğime pişman oldum, S9+ da gelen AKG daha başarılı kalıyor, başka alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim.
@ ConfickerBelasi önermiş olduğu kulaklıklara bakmanı tavsiye ederim, paran da cebinde kalır, gereksiz harcama yapmamış olursun.

Oğuzbey_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Y
Dostum ben Şuan Xs Max kullanıyorum ve buradan da airpods aldım 1200 TL falan verdim ama verdiğime pişman oldum, S9+ da gelen AKG daha başarılı kalıyor, başka alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim.
@ ConfickerBelasi önermiş olduğu kulaklıklara bakmanı tavsiye ederim, paran da cebinde kalır, gereksiz harcama yapmamış olursun.
yorumunuz icin tesekkur ederim, tasarımı gerçekten cok hosuma gidiyor birazda o yuzden yanasiyorum fakat dediginiz gibi parasinin hakkini vermiyorsa fikrimi degistirebilirim. Kafamda takilan bi soru da Airpods larda ses yukseltme ve alcaltma nasil oluyor ? Bu konuda da bilgilendirirseniz sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben daha önce hiçbir kulaklıktan bu kadar verim almadım. Ama o para verilirmi bu ayrı bir konu
Yorumunuz icin tesekkur ederim.

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,212
Y

yorumunuz icin tesekkur ederim, tasarımı gerçekten cok hosuma gidiyor birazda o yuzden yanasiyorum fakat dediginiz gibi parasinin hakkini vermiyorsa fikrimi degistirebilirim. Kafamda takilan bi soru da Airpods larda ses yukseltme ve alcaltma nasil oluyor ? Bu konuda da bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorumunuz icin tesekkur ederim.

Ses yükseltme veya açma yapamadım ben açıkçası, Xs Max dan yükseltip düşürdüm bazende Siri ile :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Sizinmi xsmax?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Hocam o fiyata ya urbanears ya da sennheiser'ın bt'li kulaklığı alınır.

Oğuzbey_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumunuz icin tesekkur eder
Ses yükseltme veya açma yapamadım ben açıkçası, Xs Max dan yükseltip düşürdüm bazende Siri ile :)
anladım o zaman kulaklık uzerinde ses seviyesi ayarlanmıyo, o kadar para verip boyle biseyin olmaması çok saçma

Peki siz kulaklık uzerisinden ses seviyesini ayarlayabiliyomusunuz ? Siriyi kullanmadan

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kullanışlı ama ses kalitesinin 100 tl lik kulaklıklardan farkı yok

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Yorumunuz icin tesekkur eder

anladım o zaman kulaklık uzerinde ses seviyesi ayarlanmıyo, o kadar para verip boyle biseyin olmaması çok saçma

Peki siz kulaklık uzerisinden ses seviyesini ayarlayabiliyomusunuz ? Siriyi kullanmadan

490a355423a1cb1a468275d1220ce8e9.jpg

Herbir kulaklığa bunlardan birini atayabiliyorsun kulaklığa iki kere dokunarak kullanılıyor. Çıkarında müzik duruyor tekrar takınca devam ediyor ses sadece siri ile kısılıp açılabiliyor. Ses kontrolü olsa güzel olurdu fakat olmaması çok eksikliğini hissettirmiyor. Bir dahaki modelinde olur zannediyorum

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Hiçbir kulaklıl fiyatlarını haketmiyor ama bu bi fiyatlara mecburuz çogu kulaklık pahalı ülkemizde beats x bakmanı öneririm ben airpods yerine zamanımda beats x aldım nedeni daha yüksek ses veriyor ve bassları airpods dan daha iyi airpods beats xden 2 tık az ses cokarıyor ama tizleri daha iyi 2 kulaklıkda w1 çip var. Apple ekosistemin için inanılmaz güzel bi çip beats x öneririm ben bir tık iarpods ucuz ve beats x maZemesi ses izalasyonu var cihazda

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Benim anladığım kadarı ile airpods telefonla konuşma yanında müzik dinlemeye yarayan bir aksesuar ve bu noktada eşsiz bir kulaklık hem kullanım kolaylığı, hem şarj süresi, hem konuşmaları net bir şekilde karşıya iletmesi bunun yanında ses kaliteside fena olmayan bir cihaz. Sizin önerdiğiniz hiç bir cihaz apple ürünlerinde bu kolaylığı sağlayacağını zannetmiyorum. Hem satmak istediğin zaman airpods kadar kolay satılamıyacağına eminim. Ses daha yüksek daha net olabilir ona birşey diyemem

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Airpods fiyatına sony wf1000x yada gear ıconx 2018 almak daha mantıklı

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Benim anladığım kadarı ile airpods telefonla konuşma yanında müzik dinlemeye yarayan bir aksesuar ve bu noktada eşsiz bir kulaklık hem kullanım kolaylığı, hem şarj süresi, hem konuşmaları net bir şekilde karşıya iletmesi bunun yanında ses kaliteside fena olmayan bir cihaz. Sizin önerdiğiniz hiç bir cihaz apple ürünlerinde bu kolaylığı sağlayacağını zannetmiyorum. Hem satmak istediğin zaman airpods kadar kolay satılamıyacağına eminim. Ses daha yüksek daha net olabilir ona birşey diyemem
diğer kullandığın cihazlarda apple ürünüyse gear icon falan alma. sony ses kalitesi olarak en iyisidir ama telefonla falan konuşucam diyorsan airpods

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sporla ilgileniyosan ıconx ten başkasını düşünme spor yapıpta iphone kullananların çoğu airpods yerine ıconx alıyor bu dediğim ülkemizde geçerli değil tabiki yurtdışından bahsediyorum bizim insanlarımızın tek amacı hava civa olduğu için airpodsttan aşağısı kesmez

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Sporla ilgileniyosan ıconx ten başkasını düşünme spor yapıpta iphone kullananların çoğu airpods yerine ıconx alıyor bu dediğim ülkemizde geçerli değil tabiki yurtdışından bahsediyorum bizim insanlarımızın tek amacı hava civa olduğu için airpodsttan aşağısı kesmez

Airpods ile spor yapmayı denediniz mi?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
köpek kapıyor yutuyormuş...
veteriner'e götürmek gerekir...