AİRPODS Hakkını veriyor mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tttunahan

Profesör
Kullanışlı ama ses kalitesinin 100 tl lik kulaklıklardan farkı yok

hasanalicelen

Asistan
Yorumunuz icin tesekkur eder

anladım o zaman kulaklık uzerinde ses seviyesi ayarlanmıyo, o kadar para verip boyle biseyin olmaması çok saçma

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki siz kulaklık uzerisinden ses seviyesini ayarlayabiliyomusunuz ? Siriyi kullanmadan

Herbir kulaklığa bunlardan birini atayabiliyorsun kulaklığa iki kere dokunarak kullanılıyor. Çıkarında müzik duruyor tekrar takınca devam ediyor ses sadece siri ile kısılıp açılabiliyor. Ses kontrolü olsa güzel olurdu fakat olmaması çok eksikliğini hissettirmiyor. Bir dahaki modelinde olur zannediyorum

stinghardyzz

Profesör
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır airpods almayı düşünüyorum, fakat fiyatından dolayı düşünmek ve biraz araştırma yapmak istedim, verdiğimiz paraya değiyor mu ? müzik sesini kısma ve azaltma olarak kulaklıktan müdahale yapılmıyormuş diye öğrendim bu ne kadar doğru ? Kafamda takılan bu soruları aydınlatırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
Hiçbir kulaklıl fiyatlarını haketmiyor ama bu bi fiyatlara mecburuz çogu kulaklık pahalı ülkemizde beats x bakmanı öneririm ben airpods yerine zamanımda beats x aldım nedeni daha yüksek ses veriyor ve bassları airpods dan daha iyi airpods beats xden 2 tık az ses cokarıyor ama tizleri daha iyi 2 kulaklıkda w1 çip var. Apple ekosistemin için inanılmaz güzel bi çip beats x öneririm ben bir tık iarpods ucuz ve beats x maZemesi ses izalasyonu var cihazda

hasanalicelen

Asistan
Benim anladığım kadarı ile airpods telefonla konuşma yanında müzik dinlemeye yarayan bir aksesuar ve bu noktada eşsiz bir kulaklık hem kullanım kolaylığı, hem şarj süresi, hem konuşmaları net bir şekilde karşıya iletmesi bunun yanında ses kaliteside fena olmayan bir cihaz. Sizin önerdiğiniz hiç bir cihaz apple ürünlerinde bu kolaylığı sağlayacağını zannetmiyorum. Hem satmak istediğin zaman airpods kadar kolay satılamıyacağına eminim. Ses daha yüksek daha net olabilir ona birşey diyemem

Tttunahan

Profesör
Airpods fiyatına sony wf1000x yada gear ıconx 2018 almak daha mantıklı

canavan06

Asistan
Benim anladığım kadarı ile airpods telefonla konuşma yanında müzik dinlemeye yarayan bir aksesuar ve bu noktada eşsiz bir kulaklık hem kullanım kolaylığı, hem şarj süresi, hem konuşmaları net bir şekilde karşıya iletmesi bunun yanında ses kaliteside fena olmayan bir cihaz. Sizin önerdiğiniz hiç bir cihaz apple ürünlerinde bu kolaylığı sağlayacağını zannetmiyorum. Hem satmak istediğin zaman airpods kadar kolay satılamıyacağına eminim. Ses daha yüksek daha net olabilir ona birşey diyemem
diğer kullandığın cihazlarda apple ürünüyse gear icon falan alma. sony ses kalitesi olarak en iyisidir ama telefonla falan konuşucam diyorsan airpods

Tttunahan

Profesör
Sporla ilgileniyosan ıconx ten başkasını düşünme spor yapıpta iphone kullananların çoğu airpods yerine ıconx alıyor bu dediğim ülkemizde geçerli değil tabiki yurtdışından bahsediyorum bizim insanlarımızın tek amacı hava civa olduğu için airpodsttan aşağısı kesmez

hasanalicelen

Asistan
Sporla ilgileniyosan ıconx ten başkasını düşünme spor yapıpta iphone kullananların çoğu airpods yerine ıconx alıyor bu dediğim ülkemizde geçerli değil tabiki yurtdışından bahsediyorum bizim insanlarımızın tek amacı hava civa olduğu için airpodsttan aşağısı kesmez
Airpods ile spor yapmayı denediniz mi?

Inan Yetmen

Profesör
Airpods spor sırasında düşmez mi ?

Tttunahan

Profesör
Airpods ile spor yapmayı denediniz mi?
İstediğim ses kalitesini hissedemediğim için denemeye gerek duymadım ama 1 saate yakın her türlü müziği dinledim sonra kulaklığı kulağımdan çıkarıp ıconx imi taktım arada net hissedilecek şekilde ses kalitesi farkı var

Airpods spor sırasında düşmez mi ?
Düşeceğini pek sanmam kulağa güzel oturuyor ama yanlışlıkla kulağına temas eden herhangi bi nesnede anında düşebilir çünkü alt tarafı çok uzun özellikle kışları şapka takıp çıkarırken sıkıntı olabilir

Son düzenleme:

hasanalicelen

Asistan
Diğer kulaklıklar kulağında tıpa varmış gibi bir his veriyor dış dünya ile bağlantını koparıyor bence bu da spor yaparken bir dezavantaj

hasanalicelen

Asistan
Airpods eğer birkaç tane apple cihazınız varsa (saat, tablet gibi) harika bir deneyim sunuyor. Ama diğer marka cihaz kullananlara tavsiye etmem

Egemen Kaya

Üyecik
Kaliteli bir cihaz fakat o paraya değmez. Apple her ürününü ateş pahası yaptığı gibi AirPods'ta da aynı şeyi yapmış. Ben sizin yerinizde olsam çakmasını alırdım. (Çakma denilemez ama Xiaomi'nin ürünlerine bakılabilir.)

serdarski

Üyecik
Kesinlikle düşmez rahatsızda etmez neredeyse kulağınızda yok gibi
Ben Temmuz ayında aldım, 2-3 defa kulağımdan düşürdüm. Ayrıca bir kaç kişinin de (kutusunu değil) kulaklığı düşürüp kaybettiğini gördüm.

Düşeceğini pek sanmam kulağa güzel oturuyor ama yanlışlıkla kulağına temas eden herhangi bi nesnede anında düşebilir çünkü alt tarafı çok uzun özellikle kışları şapka takıp çıkarırken sıkıntı olabilir[/QUOTE]

Kışın bere kullanırsan AirPods'ları tutar, diğer türlü senin dediğine geliyor. Ben 5-6 ay önce temmuz ayında aldım 1-2 ay kullandım, 2-3 defa düşürdüm. Ayrıca (kutusunu değil) kulaklıkları düşürüp kaybedenleri gördüm.

Düşeceğini pek sanmam kulağa güzel oturuyor ama yanlışlıkla kulağına temas eden herhangi bi nesnede anında düşebilir çünkü alt tarafı çok uzun özellikle kışları şapka takıp çıkarırken sıkıntı olabilir[/QUOTE]

Kışın bere kullanırsan AirPods'ları tutar, diğer türlü senin dediğine geliyor. Ben 5-6 ay önce temmuz ayında aldım 1-2 ay kullandım, 2-3 defa

Kışın bere kullanırsan AirPods'ları tutar, diğer türlü senin dediğine geliyor. Ben 5-6 ay önce temmuz ayında aldım 1-2 ay kullandım, 2-3 defa

Son düzenleme:

canavan06

Asistan
Düşmez diye bir şey yok bütün kulaklıklar düşer, dikkatli olmakta fayda var.

hasanalicelen

Asistan
Kaliteli bir cihaz fakat o paraya değmez. Apple her ürününü ateş pahası yaptığı gibi AirPods'ta da aynı şeyi yapmış. Ben sizin yerinizde olsam çakmasını alırdım. (Çakma denilemez ama Xiaomi'nin ürünlerine bakılabilir.)
Çakma dediğiniz cihazlar sadece dıştan benziyor özellik olarak yanından bile geçmez. Sadece hava atmak isteyen alır o da dikkatli bakınca çakma olduğu anlaşılır

stat counter