Airpords almamı önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Sıcak bakmıyoruz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Alıpta kaybeden çok mağdur kullanıcı var

Son düzenleme:

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
hiç mantıklı değil kaybolma ihtimali yüksek. vs vs.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben kullanıyorum ve çok da memnunum ancak Airpods 2 çıkacak. Onu beklemeni tavsiye ederim. Ama bence çok çok çok iyi bir çözüm.
Ses performansı nasıl ben gear icon x kullanıyorum 1 haftadır ses seviyesi yeterli bassları muhteşem sen memnun musun airpodsttan

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
AirPods çok pratik ve güzel bir ürün. Tek sıkıntısı sesi dışarıya çok fazla veriyor. Ben 1 sene kullandım ürünü.

Ses performansı nasıl ben gear icon x kullanıyorum 1 haftadır ses seviyesi yeterli bassları muhteşem sen memnun musun airpodsttan
Günaydın. Bende icon x almayı düşünüyordum son anda vazgeçtim. 2018 model olanı mı kullanıyorsunuz ? Ne tarz müzikler dinliyorsunuz ? Bass performansı nasıl ürünün?

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
AirPods çok pratik ve güzel bir ürün. Tek sıkıntısı sesi dışarıya çok fazla veriyor. Ben 1 sene kullandım ürünü.

Günaydın. Bende icon x almayı düşünüyordum son anda vazgeçtim. 2018 model olanı mı kullanıyorsunuz ? Ne tarz müzikler dinliyorsunuz ? Bass performansı nasıl ürünün?[/QUOTE
Evet 2018 kullanıyorum genelde bass müzikler dinlerim tek kelimeyle efsane bass dengesi çok iyi ses seviyeside çok iyi şuanda çok memnunum
Sabah 8 gibi şarjdan çekiyorum saat 5 gibi tekrar şarja takıyorum günde tek şarjla işimi görüyorum zaten hızlı şarj özelliğide var 1 saat 20 dakikada doluyo

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Günaydın. Bende icon x almayı düşünüyordum son anda vazgeçtim. 2018 model olanı mı kullanıyorsunuz ? Genel anlamda
Sabah 8 gibi şarjdan çekiyorum saat 5 gibi tekrar şarja takıyorum günde tek şarjla işimi görüyorum zaten hızlı şarj özelliğide var 1 saat 20 dakikada doluyo
Birşey daha soracağım. Samsung'un kendi müzik çaları ile mi kullanıyorsunuz yoksa Spotify ile mi? Yani ürünün tüm özelliklerini Spotify ile de kullanabiliyormuyuz onu merak ediyorum.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Günaydın. Bende icon x almayı düşünüyordum son anda vazgeçtim. 2018 model olanı mı kullanıyorsunuz ? Genel anlamda

Birşey daha soracağım. Samsung'un kendi müzik çaları ile mi kullanıyorsunuz yoksa Spotify ile mi? Yani ürünün tüm özelliklerini Spotify ile de kullanabiliyormuyuz onu merak ediyorum.
Samsung'un kendi gear programı var bende kulaklığa müziklerimi attım ordan dinliyorum ama canım isterse telefon moduna geçip ordanda dinleyebiliyorum
Screenshot_20180222-192621.jpg

Samsung'un kendi gear programı var bende kulaklığa müziklerimi attım ordan dinliyorum ama canım isterse telefon moduna geçip ordanda dinleyebiliyorum
Screenshot_20180222-192621.jpg
Başka soracağın şeyler varsa sorabilirsin bayabi deneyimledim yardımcı olmaya çalışırım

Son düzenleme:

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Fiyatina gore ses performansi iyi değil ama ıphone kullanıyorsan kombinasyon cok güzel ekosistem olarak kaliteli örnek airpods kutusundan cikardigin an otomatikman bağlanıyor. Bazi guzel ozellikleri var ama fiyatina gore ses performansi kotu

Bende 2 tane bluetooth kulaklik var 1.beats x 5 dk sarjla 2 saat muzik dinliyorum 2.sony mdrx950 bass mükemmel ama kafa ustu piskoloji olarak disarda kendimi garip hissediyorum

Son düzenleme:

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83

Evet memnunum tizler baslae iyi. Yani bir kulak içi kulaklıktan beklenecek kadar bence. Ama normal earpodstan aman aman bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Sadece rahatlığı kablosuzluğu beni benden alıyor. Iconu earpodsa göre nasıl değerlendirirsin.

ne zaman çıkacak ki ya bir türlü gelmedi @Batubenn

neden @ConfickerBelasi

Bu yıl yeni iosla birlikte tanıtılır galiba. Alınmaz diyen arkadaşa da bence alınır çok rahat ve sesi iyi veriyor. Stüdyo ayarında istemiyorsan tabi.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Evet memnunum tizler baslae iyi. Yani bir kulak içi kulaklıktan beklenecek kadar bence. Ama normal earpodstan aman aman bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Sadece rahatlığı kablosuzluğu beni benden alıyor. Iconu earpodsa göre nasıl değerlendirirsin.

Bu yıl yeni iosla birlikte tanıtılır galiba. Alınmaz diyen arkadaşa da bence alınır çok rahat ve sesi iyi veriyor. Stüdyo ayarında istemiyorsan tabi.
Ben bundan önce earpods kullanıyodum hala duruyo yanımda ıconx kullandıktan sonra aşırı kötü bi performans sergilediğini anladım arada dağlar kadar fark var basslar tizzler ses seviyesi earpodsa göre çok üst seviyede

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
ne zaman çıkacak ki ya bir türlü gelmedi @Batubenn

neden @ConfickerBelasi

Bu yıl yeni iosla birlikte tanıtılır galiba. Alınmaz diyen arkadaşa da bence alınır çok rahat ve sesi iyi veriyor.
kolay kayboluyor bluetooth kulaklık için abartılı pahalı adamlar o paraya elde bambu kasalı yüksek kalitede kulaklıklar yapan markalar var...
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=TMqfbdXhq2U

Kaybetmek tamamen kişiyle alakalı 1 yıldır kullanıyorum hiç kaybetmedim. Kulak üstü kulaklığını kaybedenler. Yani kişisel bir durum.

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sony MDRXB650 öneririm airpords kaybolma riski cok fazla