Airpods alacağım Apple'nin Avrupa garantisi Türkiye'de var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar airpods almayı düşünüyorum iphone a fakat yurtdışından alacağım(Avrupa).Garantisi Türkiye de var mı acaba ?Çünkü artık yurtdışı iphone ların garantisinin Türkiye de geçmediği ile ilgili haber okumuştum sdn de bu diğer ürünler için geçerli mi bilmiyorum.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar airpods almayı düşünüyorum iphone a fakat yurtdışından alacağım(Avrupa).Garantisi Türkiye de var mı acaba ?Çünkü artık yurtdışı iphone ların garantisinin Türkiye de geçmediği ile ilgili haber okumuştum sdn de bu diğer ürünler için geçerli mi bilmiyorum.
Güzel bir soru aöa sanmıyorum hiç bir elektironik ürünün garantisi geçerli değildir Türkiye'de ama şöyle birşey var apple müşteri hizmetlerine bir sormakta fayda var belki Applenin. Kendi ürünü olduğu için garanti kapsamına gire bilir

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Güzel bir soru aöa sanmıyorum hiç bir elektironik ürünün garantisi geçerli değildir Türkiye'de ama şöyle birşey var apple müşteri hizmetlerine bir sormakta fayda var belki Applenin. Kendi ürünü olduğu için garanti kapsamına gire bilir
Teşekkür ederim cevabınız için.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061

iPhone ve iPad için Apple global garantisi Türkiye için geçerli değil fakat Airpods'u bilemiyorum. Bununla ilgili ZorluCenter Apple ( (0212) 708 3700 ) ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

iPhone Türkiye garantisi için şok gelişme! - ShiftDelete.Net

Sefaarık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rusyadan 5 gün önce 1 adet İphone Airpods Pro aldım orijinal Moskova Apple rusya bayisinden faturaları herşeyi mevcuttur. Kulaklıgımın tüm aksesuarları calısmakta fakat Gürültü engelleme modu calısmıyor. Dün Zorlu Avm Apple center’a gittim durumu anlattım. Yurt dısından getirilen ürünlerde türkiye apple tarafından 2B588 yazılımı izin verilmemektedir kısıtlama getirildi ürününüz orjinal dahi olsa gürültü engelleme calısmaz dedi. Böyle saçmalıkmı olur!!!

Ayponeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Ben yurt dışı airpods aldım garantisi olduğunu bilmiyordum sistemden baktım garanti gözüküyordu ankamall da gürgençlere götürdüm kayıt alan hanımefendi bana çin malı olduğunu söyledi idda ettim içerideki teknik servise gösterdim orjinal dendi ve 3 gün sonra kulaklıklar yenisi ile değişti

Omercomakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiyede airpods şuanda 1500 tl civarında bence yüksek bir fiyat acaba almanyadan veya başka bir ülkeden getirttiğimizde fiyatı değişirmi