Ahmet Çakar: ''Ali Palabıyık Tetikçilik Yapmıştır''!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmaya hakem Ali Palabıyık'ın kararları damga vurdu.

59c765ccae784909f0636bc4.jpg

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, derbi değerlendirmelerinde bulunurken maçın hakemi Ali Palabıyık ile ilgili sert ifadeler kullandı. İşte Çakar'ın maç sonu sözleri:

"Neto'nun atılmasından sonra hakem Ali Palabıyık maçı dengeledi. Beşiktaş'ın penaltısı ve buz gibi bir golü verilmedi. Palabıyık, Beşiktaş'ı katletti. Reyting, marka, maliyet düşünen bir üst akıl emriyle, Ali Palabıyık vasıtasıyla Fenerbahçegalip getirilmiştir. Ali Palabıyık tetikçilik yapmıştır. Bunu sportif anlamda söylüyorum. Türk hakemlerinden ve futbolundan utanıyorum. Üst akıl lige ayar verdi. Ali Palabıyık'tan üstle, alt tarafın yakınlaşmasını istediler. Baronların cepleri şişik kalsın diye koskoca Beşiktaş yem edildi.

Tetikçi olarak Ali Palabıyık kullanıldı. Üst akıl, Fenerbahçe'yi geçen sene de kupada tutmak için yine Ali Palabıyık'ı kullandı. Soruyorum, dünya üzerinde bir takımın arka arkaya iki deplasmanını aynı hakem yönetmiş mi?

Bu ne demek biliyor musunuz, Yusuf Namoğlu, bu maça Ali Palabıyık'ı düşünmemişti. Ancak üst akıl, Ali Palabıyık'ı atadı. Bu galibiyette Fenerbahçe'nin bir gram teri yoktur. Hakemle kazanmışlardır."

Ahmet Çakar'dan olay sözler: 'Ali Palabıyık tetikçilik yapmıştır'

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Maç 1-0 iken Beşiktaşın ofsayt olmayan bir golü ve % 100 penaltısı verilmedi. Penaltıyı yapan hasan ali ye de kırmızı kart gösterilmedi. Geçmişte Lucescu dönemindeki Cem Papilla tarafından 5 Beşiktaşlı futbolcunun sahadan atılması Beşiktaşın katledilmesi akıllara geliyor. Fikret Orman ve arkadaşlarının cesaretle bu tür olayların üzerine üzerine gidip hertürlü komployu alt etmeleri lazım. Hakeme gelince maçı bir hakem gibi değil iyi bir Fenerbahçeli gibi yönetti. Sayın Başkan bu adama düdüğünü duvara astırın.