Ağda kayıtlı degil sorunu s3

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar halen yapamadım lütfen yardımcı olabılecek var mı?

I

iZmirlibartu

SDN Okuru
Arkadaslar bu sikinti genelde Sundan kaynaklaniyo bayiden tel aliyosunuz hangi bayiden aldıysanız o bayinin hattını. Kullanabilirsiniz farklı hat taktinizda bu sorunu verir avedan tel aldıysanız avea hat kullanmanız gerekecektir özellikle kampanya li tellerde karşılaşılan sorun sadece o operatore uyumlu yapiyolar cihazı bunun cozumude yazılım attirmak maliyeti pahalı deil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim hattim takili ve telefonda rehber isimler falan var ama arama yaptigim zaman MOBİL AĞA ULASİLAMİYOR. diye bir yazi geliyor. Hattimi baska telefona taktigimda hata yok bu nasil bir is yardim edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaşlar bende de s3 mini var aynı hata oldu acayip sinir yaptım telefonun ön yüzüne 2 tane yumruk attım bi anda kendine geldi ve düzeldi.. aradan 3 hafta filan geçti gene aynı hatayı verdi bu sefer yerden yere attım olmadı burda yazılanların hepsini yaptım olmadı sorunu çözemedim bi türlü şimdi mal gibi bekliyorum belki iyi davranırsam gelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sorun gercekten saidin dedigi gibi sim kilidinden kaynaklaniyor.teşekürler.

crazyslamdunker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herşeyi denedim olmuyor. Sadece cynogen modu yükledim ve bi modem dosyası odinledim öyle oldu.
Hiçbir stock rom kullanamıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar önemli duyuru bnm tlfnm s3 mini 1 buçuk yıl önce kullandım şimdi ise hattini taktigim halde çalışmıyor sebebi nedir. Acillllll cevap bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardes diger ayarlara gir sonra mobil aglar ag operetorleri sonra artir ve hangisi senin vodpfon san vodofonu badka hatliysan baska hatti bn yaptkm oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler sorun cok basit ayarlar diger ayarlar mobil ayarlar ag operetoru aratir ve hatinin adi neyse onu isaretle 10 dk sonra klmazsa tekrar yaz ben cevap
Larirm karde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslarr aqda kayitli deqil diyoo ne yaptimsa olmadi acill yardim ederseniz sevinirimm.. tel..05318919920 ..

S

SDN Okuru gûnes

SDN Okuru
Ya abimin tlfnuna hatimi takinca okuyo sebeke var ama arama yapinca aga kayitli dgl uyarisi veriyor

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Arkadaslar bu sikinti genelde Sundan kaynaklaniyo bayiden tel aliyosunuz hangi bayiden aldıysanız o bayinin hattını. Kullanabilirsiniz farklı hat taktinizda bu sorunu verir avedan tel aldıysanız avea hat kullanmanız gerekecektir özellikle kampanya li tellerde karşılaşılan sorun sadece o operatore uyumlu yapiyolar cihazı bunun cozumude yazılım attirmak maliyeti pahalı deil
O sadece amerikada var. Sim kilidi oluyor ve normal telefonlardan ucuz oluyor. Çünkü operatör samsung ile anlaşmış oluyor ama türkiyede böyle değil zaten fahiş fiyatlarda telefon satılıyor.

S

SDN Okuru1983

SDN Okuru
Bu sorunu note 3 telefonumda 2 kere yaşadım. Tek çözümü anakartın değişmesi. Daha iyi bir çözümü ise yukarıdaki arkadaşlardan birinin de dediği gibi bir daha samsung telefon almamak. Arama yapmayan "telefon" üretmeyi başarmışlar ...

K

kadir 3883

SDN Okuru
Bende aga baglanilamiyor diyo bilen varsa lutfen cevaplasin s3 mini

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,301
Samsung firması Galaxy S3 telefonları için yayınladığı Android 4.3 güncellenmesinden sonra bu tarz sorunlar yaşamaya başladı.

Aşağıdaki adımları uyguladığınızda Wi-Fi bir önceki Android versiyonunda olduğu gibi stabil çalışmaktadır.
  1. Telefonu açın.
  2. Sonra *#0011# tuşlayın.
  3. Ekranın sol altındaki menü tuşuna basın.
  4. Wifi ‘ yi seçin.
  5. Wifi power safe mode yazısının altında açık olan butonu kapalı konuma getirin.
Yukarıdaki yazılı adımları uygulandığınız Wi-Fi’nizin çalıştığını göreceksiniz.