Ağ bulunamıyor

Bu konuyu okuyanlar

kelesozan60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir sorunla karşılaştım öncelikle internete bağlanmak istediğimde bir ağ bulamıyo Windows sürümüm win 10 telefon vb. Şeylerle internete bağlanmak istediğimde bağlanıyor sadece bu pc ile bağlanamıyorum bana yardım edermisiniz.Sorunun fotosu aşağıda
18419795.PNG

Aynı bu şekilde oluyor hiç internet ismi çıkmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya biriniz bakın ya

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
390
Hocam aygıt yöneticisinden driver ı güncellemeyi denediniz mi?

Reaksiyon puanı
390
Peki windows 10 etkin mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca şu videoya da bakabilirsiniz:

Son düzenleme:

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
IObit driver uygulaması ile tarama yapıp güncel sürücüleri kurmayı deneyin.

Reaksiyon puanı
390
IObit driver uygulaması ile tarama yapıp güncel sürücüleri kurmayı deneyin.
Hocam iobit driver programı, bazı bilgisayarlara yanlış sürücüler indirerek bilgisayara zarar veriyor. Bunun yerine, bilgisayarın driver sitesine girerek uyumlu sürücüleri teker teker denemek daha mantıklı olur.

kelesozan60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam iobit driver programı, bazı bilgisayarlara yanlış sürücüler indirerek bilgisayara zarar veriyor. Bunun yerine, bilgisayarın driver sitesine girerek uyumlu sürücüleri teker teker denemek daha mantıklı olur.
Tm hocam denerim olmazsa yazarım buraya

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Evet daha önce duymuştum. Bende de update ile gelen değilde iobit ile gelen sürücü çalışmakta. Cihazdan cihaza fark ediyor demek ki.

Reaksiyon puanı
390
Evet daha önce duymuştum. Bende de update ile gelen değilde iobit ile gelen sürücü çalışmakta. Cihazdan cihaza fark ediyor demek ki.
Hocam evimizdeki iki laptop'u İobit'in yanlış yüklemeler yapmasından dolayı sıfırlamak zorunda kalmıştım. O gün bugün hiç İobit'e bulaşmadım

Son mesajlar