Ağ Bağlantısı Problemi

Bu konuyu okuyanlar

Cihan Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamlar arkadaşlar. İki yıldan fazladır Asus N53SN - SZ174V marka laptop kullanıcısıyım. Problemimi şöyle açıklayayım. İki, üç ay kadar önce başladı laptopu hareket ettirdiğim zaman (ki öyle ahım şahım bir hareket değil büyük bir hassasiyetle masada bile 10cm kaydırsam bile) küçük bir kasılma oluyor, daha sonra bilgisayarın sağ alt köşesinde ki ağ bağlantılarını gösteren yerde kırmızı x işareti çıkıyordu. Eğer bilgisayarı yeniden başlatmazsam eğer 7-8 saniyede bir küçük kasılmalar devam ediyordu. Sorunun yazılımsal olacağını düşünüp driverlari kaldırıp tekrar kurdum devam etti. Daha sonra format attım bütün driverları kendi orjinal cd sinden yükledim devam etti. O şekilde pcyi hareket ettirmeden kullanmaya çalıştım. Dün ise masa da hiç hareket ettirmediğim halde bile yaptı. Birkaç kere yeniden başlatsam da sorunum çözülmedi. Bende dün akşam tekrardan format attım. Ama sorunum hala devam ediyor. Kısacası şu anda ağ bağlantısı üzerinde kırmızı x işareti var. Bilgisayarı açar açmaz öyle görünüyor. Sorunumun sebebi ne olabilir veya nasıl çözebilirim.
Yardımlarınız için tekrardan teşekkürler.