After Effect Plug-in Hatası

Bu konuyu okuyanlar

by__metallica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar..

bir video için after effects'de bi intro yapmamız gerekiyor.. Hazır 1 tane proje bulduk ancak bir türlü plug-in hatasından kurtulamıyoruz..

verdiği hata şudur :

2hdmey9.jpg

hata bu , Dosyayı indirdiğim yerde harici plug-in gerekmiyor yazıyor..

ayrıca bu effetleri internette aradım hiç birşeyde bulamadım..

konuyu bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim..

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Bilindik eksik plug-in hatası. After Effects kullanan biri olarak söylüyorum. http://www.cycorefx.com/ sayfasına gidin. CycoreFX HD 1.7.1 yazan yerin hemen sağında Download'a tıklayın.Kurulum ekranında hiçbirşeyi değiştirmeden kurulumu tamamlayın.(Kurulumu gerçekleştirmeden önce After Effects programını kapatın.) Projeyi yeniden açtığınızda bu ekran gelmeyecektir.

by__metallica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler oldu , şimdi küçük bir sorun daha çıktı..

Ekranda çapraz çizgi oluştu bir türlü kaldıramıyorum , render yapıncada kalkmıyor kalıyor erkanda..

opvazr.jpg

normalde böyle olması gerek

2rhxnop.jpg

bu çapraz yeşil çizgiyi nasıl kaldırabilirim ?

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
O da plugin ile alakalı. Plugin trial yani deneme sürümü olduğu için projede renkli çapraz işareti şeklinde yer alır.After Effects plugin lerinin de serialleri, crackleri vardır.Bulamazsanız bana OM atın, yardımcı olurum.

tegueri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler oldu , şimdi küçük bir sorun daha çıktı..

Ekranda çapraz çizgi oluştu bir türlü kaldıramıyorum , render yapıncada kalkmıyor kalıyor erkanda..

opvazr.jpg

normalde böyle olması gerek

2rhxnop.jpg

bu çapraz yeşil çizgiyi nasıl kaldırabilirim ?

Benimde aynı sorunum var nasıl çözdünüz yardımcı olurmusunuz.

ozzy-tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yükledim ama halen aynı hata geliyor bu normal mi dostum ? birde key ler hakkında bana da ÖM yollar mısın ? Teşekkürler.

abdullahmac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar lutfen yardım. bu efektti kullanınca render da bu sorunu veriyor. ortada resimdeki gibi çarpı çıkıyor yok edemiyorum. yardımcı olurmusunuz. çok acil.
tumblr_lz6uxyTrkV1qdw21qo1_500.jpg

Sorun destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar lutfen yardım. bu efektti kullanınca render da bu sorunu veriyor. ortada resimdeki gibi çarpı çıkıyor yok edemiyorum. yardımcı olurmusunuz. çok acil.
tumblr_lz6uxyTrkV1qdw21qo1_500.jpg

Dostum bu efekt tropcode particular efektidir. bu şuan sende deneme sürümü olarak var. bunu full sürüm yapmalısın. internetten biraz araştır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam ben after effect cs 4 programını kurdum ve ardından element 3d plugın kurdum ve hata verdı verdiği hata

after effects warnıng there are multiple copies of plugın s effect element on your drive to avoid problems quıt after effects and move or delete the older unneeded versions
cs 4 oldugu için mi acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adobe after effect yeni yükledim ve açtığım zaman Adobe After Effect Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorum ??

DarkNinja

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben S_shake plugini yükledim fakat effects kısmında gözükmüyor yardımcı olursanız sevinirim