Afrin'de Teröristlere INSANLIK Dersi!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Afrin'de kurtarılan köylerde yakalanan PYD/PKK yandaşı teröriste ÖSO'lu askerler tarafından su verildi. Görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı. Susuzluktan bitkin düşen ve eli yüzü çamura bulanan teröriste ÖSO'lu asker su verdi. Yüzünü yıkayan kadın, ÖSO'lu askerin verdiği sudan içti.

5a8a5fd27af5072c48aa06ed.jpg

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Verilmesi mantıklı mı bir teröriste

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Verilmesi mantıklı mı bir teröriste
Özgür Suriye ordusu tarafından verilmiş su. Bilmiyorum, tartışma konusu. Ancak ben olsam acımam yaşatmam. Ancak şunu unutmamak gerekli. Onlardan bilgi almak için sağ tutmaları gerekli sağ tutmak içinde su içmeleri lazım. Olay boyutu biraz değişik.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Özgür Suriye ordusu tarafından verilmiş su. Bilmiyorum, tartışma konusu. Ancak ben olsam acımam yaşatmam. Ancak şunu unutmamak gerekli. Onlardan bilgi almak için sağ tutmaları gerekli sağ tutmak içinde su içmeleri lazım. Olay boyutu biraz değişik.

Onca olaydan sonra merhamet etmek mantıklı gelmedi

---- Mesajlar birleştirildi ----

değilde

Son düzenleme:

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Oyunlardaki savaş görüntülerini afrin savaşı diye servis eden haber kanallarının bu resimleri paylaşıpta bu haberi girmesine nedense inanmıyorum :)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Onların ne düşündüklerini de ben anlatayım "vay kerizler bi de bize su veriyorlar"

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Kaynak var mı? Paylaşılan fotoğraf büyük ihtimalle iki fotoğrafın birleştirilmesiyle oluşturulmuş.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Fotoğraf gerçek.

Kaynak var mı kaynak? Kaynak olmadığı için konu kilitlendi. Bu tür konular milli duyguları sömürmek için ve halkı galeyana getirmek için yapılan servis haberleridir.

• Başka bir siteden alıntı yapılmış ise mutlaka orijinal kaynağa ilişkin link verilmelidir. Alıntı yapılan yerden izin almak gerekiyorsa gerekli izin alınmalıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar