Afiş Yarışması İçin Yaptığım 2. Tasarım Yorumlarınız Önemli

Sizce nasıl

• iyi

Kullanılan: 2 100.0%
  • kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1. daha iyiydi

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

Gokturk Grafık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
yz1dL7.jpg

Bu nasıl sizce ? :)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bu da güzel olmuş. Bundaki sol üstteki yazılar daha güzel ve okunaklı olmuş. :)

hiboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Üstteki Arslanlar ile başlayan yazı okunmuyor. Daha net bir şekilde görünen renk seçimi yapın.
"7 aralık ... Zaferi " arkaplan rengi de kırmızı olunca sönük kalmış. Ön plana çıkması için rengi değiştirin.
"29 Nisan" yazısındaki "i" nin noktası yok veya görünmüyor.
Arslanlar ile başlayan yazıyı çevreleyen dikdörtgen yazıya çok bitişik olmuş. Sağdan soldan üstten ve alttan en az yarım santim boşluk bırakın. Boşluklar eşit ölçüde olsun.

Gokturk Grafık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Üstteki Arslanlar ile başlayan yazı okunmuyor. Daha net bir şekilde görünen renk seçimi yapın.
"7 aralık ... Zaferi " arkaplan rengi de kırmızı olunca sönük kalmış. Ön plana çıkması için rengi değiştirin.
Arslanlar ile başlayan yazıyı çevreleyen dikdörtgen yazıya çok bitişik olmuş. Sağdan soldan üstten ve alttan en az yarım santim boşluk bırakın. Boşluklar eşit ölçüde olsun.
Evet noktalardaki oransızlığı farkettim diğerlerini de düzeltmeye çalışacağım yapınca direk atmak istedim müsterih olun düzelteceğim :)
--- Gönderi Güncellendi ---
RON6oR.jpg

Gerekli düzenlemeler yapıldı :)