Affiliate Marketing, Google Kazançları, Anket Doldurma

Bu konuyu okuyanlar

DiaMorfin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar muhtemelen Affiliate Marketing, Google Kazançları ve Anket Doldurma sistemlerini duymuşsunuzdur. Ben bu sistemlerden herhangi birinden başlamak istiyorum. Ama güvenilir olup olmadığı konusunda hala şüphelerim var. Bu sistemlerden herhangi birini kullanıp da kazanç elde eden arkadaşlar varsa aramızda bi yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Çok araştırma yaptım ama bi yol bulamadım hala. Lütfen biraz yardımcı olun ya :(

medoka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anket doldurma hakkında başlığım var, onu oku
Marketting zor iş ama yapılabildiğinde en kazançlısı,
Google reklamları Ücretsiz bir site yapıldığında en azından sizi artıya geçiriyor, eğer çok uğraşırsanız kazancınızın sınırı yok, bu yüzden çoğu kişi bunu deniyor,

DiaMorfin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anket doldurma hakkında başlığım var, onu oku
Marketting zor iş ama yapılabildiğinde en kazançlısı,
Google reklamları Ücretsiz bir site yapıldığında en azından sizi artıya geçiriyor, eğer çok uğraşırsanız kazancınızın sınırı yok, bu yüzden çoğu kişi bunu deniyor,
Siz bunlardan herhangi birisini denediniz mi ya da güvenilirliği konusunda bi fikriniz var mı?

medoka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunların hepsini ve fazlasını denedim, şuan burada kurabilirsem 100 kişilik takım a?sense yi devam ettirmenin peşindeyim

DiaMorfin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bundan o takım için seçtiklerinin bi kârı olucak mı peki?

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
takımdan kastı arkadaşımın herkesin bir adsense hesabı var ver danışıklı olaraak birbirlerinin reklamlarını tıklamayı amaçlıyor. :) biraz hiti olan site olan ile iyi bir kazanç kazanılabilir.

DiaMorfin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam şimdi anladım mantığını

ismailkekec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Affiliate marketing yani satış ortaklığı işi bence en sağlam olanı..google kazançlarıda iyi ama satış ortaklığı işi 3-5 ürüne birden yönelebilecek duruma geldiğinizde aylık binlerce liranın kazanılması olasıdır..bununla ilgili yazılarımı bloğumdan okuyabilirsiniz..
goomasskazanckapisi.blogspot.com

tahaburak

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Affiliate marketing yani satış ortaklığı işi bence en sağlam olanı..google kazançlarıda iyi ama satış ortaklığı işi 3-5 ürüne birden yönelebilecek duruma geldiğinizde aylık binlerce liranın kazanılması olasıdır..bununla ilgili yazılarımı bloğumdan okuyabilirsiniz..
goomasskazanckapisi.blogspot.com

Sen burayada mı geldin Yav :(

ismailkekec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tahaburak ;
senin olduğun yerde olmamda garipsenecek durum yok..sende aynı yoldasın bende ;)

öteki forumda gerekli açıklamamı yaptım..okumuşsundur..

ismailkekec

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satış ortaklığına ve bazı eğitim setlerine karşı önyargılı yaklaşımların sebepleri konulu son bog yazımı BURDAN okuyabilirsiniz.

abdullahcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar ben bu sistemdeyim google kazançları cliclbank gayet güvenli bir sistem 11 senedir yurt dışında çalışan bir sistem fakat bn tecrübelerimden yola çıkarak konuşuyorum tükiyede ki fiziksel ürün satmayan türevlerinden kaçının...