Adsl modem ısınmasına çözüm ürettim kendimce.

Bu konuyu okuyanlar

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
çok beceriklisin maşallah bol bol videolarını koy biz de kapalım birşeyler ^^

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzell çalışma ama şöyle bir durumda var adamlar gerek duysaydı o fanı oraya koyardıı benim şahsi düşünceme göre görüntü kirliliğinden başka birşey olmamış modemin ömrünü uzatırmı derseniz ee uzatır tabe :D

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sinan_253 dedi ki:
güzell çalışma ama şöyle bir durumda var adamlar gerek duysaydı o fanı oraya koyardıı benim şahsi düşünceme göre görüntü kirliliğinden başka birşey olmamış modemin ömrünü uzatırmı derseniz ee uzatır tabe :D
Neler yapıyoruma video yapmıorm sen hayal et işte elim gözüm rahat durmuyo bi gün modeme pis pis baktım ve böle bişeye karar verdim :D ayrıca fan bilyeli fan sessiz :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Modeme fan takan ilk insan yine bir Türk.. Gurur duydum :D

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
eehehehe güzel iş ellerine saglık :)

tekefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı modemi 3 yıldır kullanıyorum. Gerçekten çok ısınıyor ama daha ısınma yuzunden hiç bağlantı kopmadı. Daha doğrusu modemden kaynaklanan hiçbir sorun olmadı. Gerçekten iyi iş çıkarmıssın. modemi ilk aldığımda çok ısındığını farkedince ilerde fan takarım ben buna demiştim ;D ama problem cıkmayınca gerek kalmadı ;D

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
tekefe dedi ki:
Aynı modemi 3 yıldır kullanıyorum. Gerçekten çok ısınıyor ama daha ısınma yuzunden hiç bağlantı kopmadı. Daha doğrusu modemden kaynaklanan hiçbir sorun olmadı. Gerçekten iyi iş çıkarmıssın. modemi ilk aldığımda çok ısındığını farkedince ilerde fan takarım ben buna demiştim ;D ama problem cıkmayınca gerek kalmadı ;D
ben bu modeme bayılıyorum firewall'ı eşsiz mükemmel bişey 0 saldırı alıyor içeri. Sıcaklığından ötürü bende sorun yaşamadım gibi ara ara sorun yarattı ben kıl oldum modeme ondan öyle yaptım :D