Adsl Hattım 16 mb destekler mi?

Bu konuyu okuyanlar

byataman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlkar iyi forumlar, aranızda yeni sayılırım... sizden bir konu da yardım istiyorum bilgisi olanlar yardımcı olursa çok memnun olurum. Öncelikler Süperonline kullanıcısıyım 8 mb 50 gb limitsiz paketini kullanıyorum hattım gayet stabil benim sormak istediğim modem değerlerine göre hattım 16 mb destekler mi? 16 mb geçersem verim düşer mi? şimdiden teşekkürler!
dsl.png

byataman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bilgisi olan yok mu?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlkar iyi forumlar, aranızda yeni sayılırım... sizden bir konu da yardım istiyorum bilgisi olanlar yardımcı olursa çok memnun olurum. Öncelikler Süperonline kullanıcısıyım 8 mb 50 gb limitsiz paketini kullanıyorum hattım gayet stabil benim sormak istediğim modem değerlerine göre hattım 16 mb destekler mi? 16 mb geçersem verim düşer mi? şimdiden teşekkürler!
Ekli dosyayı görüntüle 1625
Valla kardeş emin değilim ama kaldırir gibi duruyor...

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar bilgisi olan yok mu?

Bende Superonline kullanıcısıyım. Sistem şöyle işliyor. Önce arayıp hız testi yaptırıyorsun adamlar sana net olarak aldığın hızı söylüyorlar bu aşamadan sonra gerisi sana kalan bir şey. Misal bende 16 mbit kullanıyorum fakat aldığım maksimum 13.7 mbit. Eğer hattın 16 desteklemiyorsa hızını istedikleri bir aralıkta sabitleyebiliyorlar. Yani benim bir ara 16 ya çektiğimizde kopmalar oluyordu 12 de sabitlenmişti daha sonra hattımı düzelttrip tekrar 16 ya çektirmiştim.

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Çok rahat kaldırır.

byataman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler... Arkadaşlar!

byataman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Superonline kullanıcısıyım. Sistem şöyle işliyor. Önce arayıp hız testi yaptırıyorsun adamlar sana net olarak aldığın hızı söylüyorlar bu aşamadan sonra gerisi sana kalan bir şey

Arkadaşın dediği gibi ben en iyi işi sağlama alıyım müşteri hizmetlerinden bir hız testi yaptırıyım.

seyitali60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hat değerlerin iyi gözüküyor snr ve zayıflama değerleri çok iyi.16 yi rahat kaldırır sanirsam.