Adsenseden kazanamıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

gereksizforumoldu

Doçent
Yasaklı
Bugün 1,05 tl kazanmışım, hiç reklamlara tıklayan yok. Buradaki reklamlara bile haftada bir ya da iki kez tıklıyorum destek olsun diye. Web sitemdeki özellikle forex ve banka reklamlarına birileri tıklasa iyi olur.

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Artık öyle bir düzene geldikki reklamlar yüzünden hani derler ya kurunun yanında yaşda yanar diye. Reklam konusunda abartıya kaçanlar yüzünden bütün millet reklam engelleme kullanmaya başladı buda yan etki olarak işini düzgün yapanlara'da yansıdı açıkcası. Yapabileceğin pek bir şey varmı bilmiyorum bende şu durumda.

gereksizforumoldu

Doçent
Yasaklı
İnan ki web sitesinde adsense reklam yayınlayanların bilerek sayfada biraz dolaşıyorum, sonra Forex ya da banka reklamı arıyorum, yoksa bir reklama kesinlikle tıklıyorum. Bu doğru düzgün siteler için geçerli, sitesini reklamı boğanlar için geçerli değil. Bu reklam engelleme uygulamalarından Kesinlikle etkilendik. Türkiye'de TBM yerin dibinde. Şu an tbm 1,05. Şu an tıklayan olsa olduğu kadar getiri yapar

Son düzenleyen moderatör:

gereksizforumoldu

Doçent
Yasaklı
@robinhogol site adresini özelden atar mısın? Doğru reklam yerleşimi ve bot giriş olayı var.

robinhogol

Asistan
Kazanç kapıda.com

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ne oldu

Son düzenleme:
Ne yazık ki -ben de dahil- herkes bu durumdan şikayetçi. Sayfasını reklamla dolduranlar, ziyaretçisini rahatsız etmeyen bir reklam politikasını izleyenlerden çok kazanmakta. Ziyaretçilerin de Adblock yazılımları kullanmaları da ayrı bir husus.

Usain

Profesör
Yasaklı
Sitenin adını ver de basalım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Veya profiline koy.

Son düzenleme:
stat counter