Adobe premier pro

Bu konuyu okuyanlar

Levent behlül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar adobe premier için ortalama bir bilgisayar yeterli midir. Kullananlar varsa öneride bulunabilir mi ?

Levent behlül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yapacağına bağlı.
Bitrate'i yüksek 4K video işlersen tabiri caizse makine yamulur.

Genelde 720 p hd işleyeceğim ve en fazla kesip birlestirme bazı yerlerini hizlandirip yavaslatma yapıp en fazla arkasına muzik ekliycem illa adobe olması gerekmiyor bunları yapabileceğim herhangi bi program olabilir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Genelde 720 p hd işleyeceğim ve en fazla kesip birlestirme bazı yerlerini hizlandirip yavaslatma yapıp en fazla arkasına muzik ekliycem illa adobe olması gerekmiyor bunları yapabileceğim herhangi bi program olabilir
Camtasia'ada yaparsın programı incele.
Bu yaptığın şeyler pek zorlayıcı olmaz. Üst seviye bir telefonun varsa onunla bile yaparsın sonuçta işlemciler güçlendi.
Hangi telefonu kullanıyorsun? Bütçen ne kadar? Bu videoları düzenlemedeki amacın ne?

Levent behlül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Camtasia'ada yaparsın programı incele.
Bu yaptığın şeyler pek zorlayıcı olmaz. Üst seviye bir telefonun varsa onunla bile yaparsın sonuçta işlemciler güçlendi.
Hangi telefonu kullanıyorsun? Bütçen ne kadar? Bu videoları düzenlemedeki amacın ne?

Bu tamamen sana kalmış render de acelem yok diyorsan eski versiyonlarından kurabilirsin
Teşekkurler yukarıda saydıgım seyleri yapabilecegim basit ve alternatif program yeterli zaten :) Yaptığım gezileri aksiyon kameramla çekip az buçuk dediğim şekilde editleyip youtube a koymayı planlıyorum açıkcası. Geziler sırasında yanımda taşıyacağim bir pc almayı planlıyorum zaten bu isimi de görsün istiyorum ona uygun bir pc alıcam varsa önerileriniz alabilirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teşekkurler yukarıda saydıgım seyleri yapabilecegim basit ve alternatif program yeterli zaten :) Yaptığım gezileri aksiyon kameramla çekip az buçuk dediğim şekilde editleyip youtube a koymayı planlıyorum açıkcası. Geziler sırasında yanımda taşıyacağim bir pc almayı planlıyorum zaten bu isimi de görsün istiyorum ona uygun bir pc alıcam varsa önerileriniz alabilirim.
Bütçen ne kadar? Hangi telefonu kullanıyorsun onları da paylaşsan güzel olur.

Levent behlül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Murat Burç, post: 4365177, member: 493063"]Bütçen ne kadar? Hangi telefonu kullanıyorsun onları da paylaşsan güzel olur.
Bütçe olarak 2 civarı dusunmekteyim tabi uygun bulursam onerebileceginiz cihazin ikinci eline de bakabilirim . Telefonum samsung j5
--- Gönderi Güncellendi ---
Bütçen ne kadar? Hangi telefonu kullanıyorsun onları da paylaşsan güzel olur.
Bütçe olarak 2 civarı dusunmekteyim tabi uygun bulursam onerebileceginizcihazin ikinci eline de bakabilirim . Telefonum samsung j5

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütçe olarak 2 civarı dusunmekteyim tabi uygun bulursam onerebileceginiz cihazin ikinci eline de bakabilirim . Telefonum samsung j5
--- Gönderi Güncellendi ---

Bütçe olarak 2 civarı dusunmekteyim tabi uygun bulursam onerebileceginizcihazin ikinci eline de bakabilirim . Telefonum samsung j5
Lenovo Ideapad 320 Intel Core i5 7200U 4GB 1TB GT920MX Fiyatı
Dell Inspiron 15 3567 Intel Core i5 7200U 8GB 1TB R5 M430 Fiyatı
Şunlara bir bak

Levent behlül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M

Murat Burç

SDN Okuru
Tamamdır saydıgım islemleri telefonda bile yapabilirsin dediğinize göre orta ozellikteki bir cihaz bana yeterlidir. Yukaridaki programdan baska tavsiyeniz varsa dinlerim
3 program biliyorum Final Cut Pro X, Adobe Premiere , Sony Vegas Pro
Hepsi profesyonel çalışma için. Camtasia iyidir

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Arkadaslar adobe premier için ortalama bir bilgisayar yeterli midir. Kullananlar varsa öneride bulunabilir mi ?

Pinnacle studio, corel videostudio, magic videostudio programları yeni başlayanlar için idealdir. Kullanımı kolaydır ve sizin bahsettiklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Corel videostudio nun kullanımını ben konular halinde anlattım dilerseniz faydalanabilirsiniz. Diğerlerindede mantık aynı zaten

Levent behlül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pinnacle studio, corel videostudio, magic videostudio programları yeni başlayanlar için idealdir. Kullanımı kolaydır ve sizin bahsettiklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Corel videostudio nun kullanımını ben konular halinde anlattım dilerseniz faydalanabilirsiniz. Diğerlerindede mantık aynı zaten

Çok teşekkürler bu laptop saydıgınız bu programları kaldırabilirmi ?Grundig 1691 Intel Core İ7 2.40 Ghz 8Gb 1 Tb Hdd 15.6" Hd Fiyatı

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105

Levent behlül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fazlasıyla işini görür. Henüz bilgisayarı almadıysan yukarıdaki arkadaşın verdiği lenova veya Dell Laptop bence daha iyi Bu programlar orta seviyedir. Youtubeye ekleyecekseniz boyutunu düşürmek için handbrake converter kullanırsınız güzel olur

Henüz daha pc alabilmiş değilim uygun olması için 2000 tlye kadr ikinci el güvenilir bakıyorum da seyahatlerimde hep yanimda olacagı icin hafif biseyler istiyorum. 2014 2015 Macbook airler işimi görürmü acaba

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Henüz daha pc alabilmiş değilim uygun olması için 2000 tlye kadr ikinci el güvenilir bakıyorum da seyahatlerimde hep yanimda olacagı icin hafif biseyler istiyorum. 2014 2015 Macbook airler işimi görürmü acaba

Uygun fiyata bulabilirseniz sıkıntısız kullanabilirsiniz ona göre program da ayarlamak lazım