Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
A9 kanalında ''Adnan Oktar ile Sohbetler'' isimli programıyla tanınan Suç Örgütü Lideri Adnan Oktar ve kendisine bağlı diğer örgüt üyelerine yönelik gerçekleştirilen operasyonda Mehmet Alp Ünlü'de yakalanarak gözaltına alındı. Peki, ''Giovanni Piço Della'' firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Alp Ünlü kimdir?

adnan_oktar_operasyonunda_gozaltina_alinan_mehmet_alp_unlu_kimdir_1531737359_1838.jpg

A9 kanalındaki ''Adnan Oktar ile Sohbetler'' adlı programında ''Kedicik'' olarak isimlendirdiği kadınlarla birlikte gerçekleştirdiği sakıncalı ve ahlak dışı yayınlarla kamuoyu tarafından sayısız şikayetler alan Suç Örgütü Lideri Adnan Oktar ve bünyesinde faaliyet gösteren diğer örgüt üyelerine yönelik İstanbul merkezli beş ayrı ilde gerçekleştirilen operasyon kapsamında Mehmet Alp Ünlü'nün de yakalanarak gözaltına alındığının bilgisine ulaşıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 106’sı kadın ve 129’u erkek olmak üzere toplamda 235 kişinin gözaltına alındığı dev operasyon sonrasında MASAK raporu yayınlanarak el konulan 86 şirket arasında Mehmet Alp Ünlü'nün de şirketi yer almaktadır. Peki, ''Giovanni Piço Della'' adlı firmada Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini icra eden Mehmet Alp Ünlü kimdir? Polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınması sonrasında gündemin merak ve araştırma konusu haline gelen gömlek üreticisi Mehmet Alp Ünlü aslen nereli ve kaç yaşındadır?

MEHMET ALP ÜNLÜ KİMDİR?
İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yakalanarak gözaltına alınan Mehmet Alp Ünlü, ''İstanbul Gömlekleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'' ve ''Giovanni Piço Della'' şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmektedir. Mehmet Alp Ünlü'nün kim olduğu hayatı hakkında henüz detaylı bir bilgi olmamakla birlikte, 2 yıl öncesinde ''kara para aklama'' iddiası ile başlatılan soruşturma sonrasında MASAK (Mali Suçları Araştırma Kurulu) tarafından çalışma gerçekleştirilmişti. MASAK (Mali Suçları Araştırma Kurulu)'ın hazırladığı çalışma raporu doğrultusunda, ünlü iş adamı Mehmet Alp Ünlü'nün sahibi olduğu iki firmanın Adnan Oktar ile bağlantısı olduğu tespit edildi. Bu nedenle mahkeme kararı neticesinde 86 şirkete el konulmasının akabinde gömlek üreticisi Mehmet Alp Ünlü'nün de şirketlerine el konulması kararı alındı. Adnan Oktar operasyonunda yakalanarak gözaltına alınan Mehmet Alp Ünlü hakkında yeni gelişmeler oldukça haberimizin detayında yer vereceğiz...

me6Sv_1531738805_3707.jpg

Kaynak: Haber7

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bu haberleri paylaşmazsan iyi olur... hiç okuyasım gelmiyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Büyük de gelip diyecek ki niçin paylaşmıyorsun insanları memnun etmek zor :D
Tövbe... Neden paylaşmıyorsun, neden desin Allah aşkına bu konuyu? Eğer çok istiyorsa internette zibilyon tane bu içerikli site var.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Tövbe... Neden paylaşmıyorsun, neden desin Allah aşkına bu konuyu? Eğer çok istiyorsa internette zibilyon tane bu içerikli site var.
Şimdi güzel kardeşim sen beğenmiyorsun diye bu haberi Fenerbahçe'li istemiyor diye beşiktaş haberini girmesem,hangi haberi gireceğim ben o yüzden bu sohbete burada nokta koyalım. :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Şimdi güzel kardeşim sen beğenmiyorsun diye bu haberi Fenerbahçe'li istemiyor diye beşiktaş haberini girmesem,hangi haberi gireceğim ben o yüzden bu sohbete burada nokta koyalım. :)
ama onda bir sakınca yok, internete beşiktaş yazarsa kötü bir sonuç çıkmıyor ki. ama bu konu ciddi bir konu ve küçük çocuklara kötü örnek olabilecek nitelikte.
saygılar. noktayı koyalım.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Küçük çocukta adnan oktarı aramasın yani allah allah. Neyse iyi forumlar.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Küçük çocukta adnan oktarı aramasın yani allah allah. Neyse iyi forumlar.
Küçük çocuk bu haberi görmek istemesin.
iyi forumlar. bu site +18 site değil, tekrar belirtmek isterim internet özgür bir platform herkes her şeyi araştırabilir ve açtığın konu da herkese açık öyle düşün....

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Küçük çocuk bu haberi görmek istemesin.
iyi forumlar. bu site +18 site değil, tekrar belirtmek isterim internet özgür bir platform herkes her şeyi araştırabilir ve açtığın konu da herkese açık öyle düşün....
Konu içerisinde +18 bir içerik küfür argo varsa rapor et butonu var tıklarsın ilgili arkadaşlar bakar. Burada amacım girdiğim konunun okunması okuyan okur okumayan okumaz insanlar özgürdür, konuya başlığı keyif için atmıyorum hoşuna gitmediği takdirde üstüne tıklama kardeşim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Konu içerisinde +18 bir içerik küfür argo varsa rapor et butonu var tıklarsın ilgili arkadaşlar bakar. Burada amacım girdiğim konunun okunması okuyan okur okumayan okumaz insanlar özgürdür, konuya başlığı keyif için atmıyorum hoşuna gitmediği takdirde üstüne tıklama kardeşim.
biliyorum. ben diğer çocukları da düşünüyorum. belki araştıracak bilmediği için?

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
biliyorum. ben diğer çocukları da düşünüyorum. belki araştıracak bilmediği için?
Yahu iyide diyelim araştırdı bu haberin içinde çocuğa zararlı ne var kedicik diyince ''Çocuk''ların aklına senin aklına gelen gelmeyecektir. Bu haberi ben hazırlamadım ayrıca çocuk burada görmese Haber 7, Sözcü, Haberürk, CNN, NTV gibi haber sitesinde yine görecek. Nitekim google'da aradığın vakit en üstte o siteler çıkıyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yahu iyide diyelim araştırdı bu haberin içinde çocuğa zararlı ne var kedicik diyince ''Çocuk''ların aklına senin aklına gelen gelmeyecektir. Bu haberi ben hazırlamadım ayrıca çocuk burada görmese Haber 7, Sözcü, Haberürk, CNN, NTV gibi haber sitesinde yine görecek. Nitekim google'da aradığın vakit en üstte o siteler çıkıyor.
ama bunun yeri burası değil.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Kategoriye bak ''Gündem Dünya Türkiye'' Gayette yeri. Benim için bu konuşma bitmiştir iyi akşamlar.

ekrmgrkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Kaynaktan alıyorsun zaten her haberi o yüzden kaynaktan alıyorsun madem dolu kaynak var dolu haber var.
Arkadaş bunu demek istemiş bence.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Konu ülkemizin gündemine oturdu.Burada ki gündemde olsa ne olur olmasa ne olur. Sanki çocuklar tek burayı takip ediyor.Bu konuyu duyacakları onlarca mecra var.
Bende bunu anlatmaya çalıştım mesajları okursanız anlarsınız hocam. Ama arkadaş bir türlü anlamadı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kaynaktan alıyorsun zaten her haberi o yüzden kaynaktan alıyorsun madem dolu kaynak var dolu haber var.
Arkadaş bunu demek istemiş bence.
Sistemim göze hoş gelen haberi alıp buraya atmak değil. Benim sistemim çok okunacak haberi paylaşmak.

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sitede böyle değişik haberler istemiyorum, anlamamak demek? Sen ona bakılırsa acaba kötü yerlere gider mi vs. bakmadan direkt alıntılıyorsun. sitede böyle değişik haberler istemiyorum.