Soru Adını bilmediğim filmi bulmak istiyorum - Çok Fazla İpucu

Bu konuyu okuyanlar

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
Film macera/drama/aile filmiydi. 1999 yapımı. Ben 7 sene önce cd'den izlemiştim.

Filmin afişinde iki çocuk ve bir adam var.

+ İki çocuk var. Biri kız biri erkek. İkisi de sarışın. Bu çocuklar Amerika civarlarında bir yere uçakla seyahat ederken uçakları düşüyor ve sadece bu ikisi sağ kurtuluyor.

+ Uçağın düştüğü bölge aşırı büyük dağlık/ormanlık bir bölge. İletişim cihazları da kazada kırılmış, yardım cagiramiyorlar.

+ Bu iki çocuk yürüyerek evine ulaşmak zorunda. Bu yolculukta yolları kızılderili benzeri bir adamla kesişiyor. Bu adam o dağda yalnız yaşayan bir adam. Onlara yardım ediyor. Birlik oluyorlar ve tüm tehlikelerin üstesinden geliyorlardı. Hatta ayıyı falan püskürtuyorlardi. Film tamamen bunun üstüne kurulu

not:
adam uzun saçlı ve çocuklar kardeş.

Bahsettiğim filmin afişini çok iyi hatırlıyorum. Hatta adının sonu yürek ile bitiyordu sanırım filmin.
Yani:
...... Yürek

Son düzenleme:

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
Şimşek McQueen olabilir mi?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
Film macera/drama/aile filmiydi. 1999 yapımı. Ben 7 sene önce cd'den izlemiştim.

Filmin afişinde iki çocuk ve bir adam var.

+ İki çocuk var. Biri kız biri erkek. İkisi de sarışın. Bu çocuklar Amerika civarlarında bir yere uçakla seyahat ederken uçakları düşüyor ve sadece bu ikisi sağ kurtuluyor.

+ Uçağın düştüğü bölge aşırı büyük dağlık/ormanlık bir bölge. İletişim cihazları da kazada kırılmış, yardım cagiramiyorlar.

+ Bu iki çocuk yürüyerek evine ulaşmak zorunda. Bu yolculukta yolları kızılderili benzeri bir adamla kesişiyor. Bu adam o dağda yalnız yaşayan bir adam. Onlara yardım ediyor. Birlik oluyorlar ve tüm tehlikelerin üstesinden geliyorlardı. Hatta ayıyı falan püskürtuyorlardi. Film tamamen bunun üstüne kurulu

not:
adam uzun saçlı ve çocuklar kardeş
Sanırım Deep Impact dostum.

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
Sanırım Deep Impact dostum.
Benim bahsettiğim filmin afişinde 3 kişi vardı. Bu filmde 5-6 kişi var hocam. Bahsettiğim filmin afişini çok iyi hatırlıyorum. Hatta adının sonu yürek ile bitiyordu sanırım filmin
images (1).jpeg

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,497
Biri kız, diğeri erkek 2 kardeş uçağı düşüyor, ormanlık bir alanda hayatta kalmaya çalışıyorlar.
Bu olabilü

1664997704394.png

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
Yürek in İngilizcesi heart. Yani benim aradığım filmin ikinci kelimesi heart. Hocam çok yaklasmisiniz ama bu değil. Aynı yapımcının yaptığı filmleri araştırdım ama çıkmadi yine
Biri kız, diğeri erkek 2 kardeş uçağı düşüyor, ormanlık bir alanda hayatta kalmaya çalışıyorlar.
Bu olabilü

Ekli dosyayı görüntüle 174267
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığınız film kanadadaymis hocam. Sanırım benim filmin konusu da kanadadaydi. Çünkü mekanı çok fazla benzettim hatırladığım filmle

Bu olabilü

Ekli dosyayı görüntüle 174267
Hocam aklımda Brad Taylor kalmış. Benim aradığım filmdeki erkek oyuncu, başka bir dizi film tarzı bir seride Brad Taylor rolündeydi. Hatta şaşırmıştım. Rolü Brad Taylor idi ama Google Brad Taylor yazınca çıkmıyor

Dizi bulunmuştur. Adı: True Heart

Son düzenleme:

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,497
Neleri bulan google,
"The movie about a brother and sister having a plane crash"
aramamdan nasıl bu filmi bulamıyor, anlamış değilim.
1665072531429.png

İsmini arattıktan sonra aynı aramada gelmesi......
Allahm ya
1665072629813.png

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
122