Adım Adım Hırsızlık (GTA RESİMLİ)

Bu konuyu okuyanlar

Luka

Asistan
Reaksiyon puanı
0
h19qs.jpg

h26yu.jpg

h37vy.jpg

h43sy.jpg

h58eq.jpg

h66yr.jpg

h79oz.jpg

h86xj.jpg

h95hd.jpg

----------HARİTALAR-------
lasventuras2sm.jpg

lossantos6ut.jpg

sanfierro8kj.jpg

----------BİRKAÇ TANE KISA YOL----------
1-eşyaları daha hızlı taşımak ve daha hızlı yürümek için ilinize BEZBOL SOPASI,,ÇİÇEK,,TARAMALI SİLAHLARDAN BİRİ VB. şeyleri alırsanız evin içinde ALT+W ya basarak daha hızlı yürüyebilirsiniz.

2-eğer evde rahat rahat dolaşmak istiyorsanız yanınızda SİLİENCE 9MM ( SUSTURUCULU 9MM )'yi alın evdekileri bulun yatıyorlarsa silahı görmeyecekleri biçimde kafalarına sıkın adamlar öldün evde rahat rahat dolaşın ok

Gtaturk.com paldinci

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu konu nerden çıktı bilmem ama GTA'yı bitirmek isteyenler bu görevi oyun içinde öğrenip yapabiliyorlar zaten. Bence gereksiz bir konu ama saygı duyarım paylaşım için teşekkürler.
Kaan ßaytur dedi ki:
----------BİRKAÇ TANE KISA YOL----------
2-eğer evde rahat rahat dolaşmak istiyorsanız yanınızda SİLİENCE 9MM ( SUSTURUCULU 9MM )'yi alın evdekileri bulun yatıyorlarsa silahı görmeyecekleri biçimde kafalarına sıkın adamlar öldün evde rahat rahat dolaşın ok
Bu durum hakkında yazmak gerekirse. Evdeki adamın kafasına sıktığında evde rahat rahat dolaşabilirsin fakat çaldığın eşyayı arabaya yükleyip eve geri döndüğünde adamın aynı yatakta aynı pozisyonda uyuyo bulurusun. BU bir bug olsa gerek :)

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ooo.Kaan.Naber.Ben gtaturkten "tWo_BuLlEt".

Luka

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende anlamadım valla neyden bahsediyor :D