Adım Adım Çizim Öğrenin

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Size sıfırdan başlayarak çeşitli çizimler yapmayı öğreten ABC Drawing School ile çeşitli kategorilerde nesneler çizmeniz artık çok kolay.

ABC Drawing School yazılımının Animals, Birds, Dinosaurs, Vehicles, Christmas, Flowers olmak üzere 6 adet versiyonu bulunuyor. Bu versiyonların ayrı olarak hazırlanan kurulum dosyalarına buradan ulaşabilir ve hangi alanda çizimler yapmak istiyorsanız dilediğinizi indirebilirsiniz.

Resmi Seçin Yola Koyulun

Programın kurulumunu yaptıktan sonra Select Picture kısmından adım adım çizeceğiniz bir objeyi belirliyorsunuz. Ardından açılan ufak penceredeki beyaz düzlem üzerinde ilk örnek çizimler belirmeye başlıyor. Aynı çizimleri çeşitli araçlarla size ayrılan bölümde benzetmeye çalışıyorsunuz. Her bir adımın ardından Next diyerek yeni bir adıma geçiş yapıyorsunuz. En son renklendirme işlemlerinin de ardından çalışmanızın son halini görebilir ve programın size verdiği örnek dosya ile karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca çizimlerinizi Print butonuna tıklayarak doğrudan yazıcınıza gönderebilirsiniz.

abc11226949790.jpg

Programın bu sürümü ücretsiz olarak kullanıcılar tarafından indirilebiliyor. Ancak programın içerisindekilere ek olarak 40'dan fazla örnek çizim dosyalarına sahip olmak isterseniz her kategori için 17,95 dolar ödeyerek bir üst versiyonu satın alabilirsiniz.

abc21226949887.jpg
İndirin

Bu sayfadanoluşturmak istediğiniz çizimlerin kategorisini belirledikten sonra Download bölümünde yer alan bağlantılardan birine tıklayarak indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bilgi için: ABC Ware
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
çocuklarda kullanabilirler mi acaba

Son mesajlar