Adil Kullanım Kotasını Btk'ya Şikayet Ediyoruz!

Bu konuyu okuyanlar

CPlus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende gönderdim.Hiç umutlu değilim ama....

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yolladık bakalım ne olacak keşke 75gb olsa yetmez ama evet :)

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
75 yetmez 100 ve daha fazlası iyi olurdu

ankarali_gnc"

Asistan
Reaksiyon puanı
0
btk bu konuyla ilgilenmicektir cunku gerekli hukumler turk telekomda belirtilmektedir.
AKK degısıklık ıstıyorsak kı buna bende varım daha etkili bir çözüm olarak aramızda imza toplayıp kamu denetçiligine basvurmamız gerekir yada yeni öneri hazırlayarak meclise sunulur
birden fazla kişi bir yazının altına imza atar ve bunu sunarsa bu teklif olabilir yada istifa işlerde iyileştirme v.s gibi gibi ne varsa artık.hakkınızda soruşturma açılır arkadaşlarr çunki toplu imza demek isyan demektir.ama aynı yazıyı ayrı ayrı şekilde kişisel olarak verirseniz bu bireysel başvuru olur ve cezai işleme tabi değildir.aklınızda bulunsun ornegin 5/10arkadaş bir derneğe üyesiniz toplu imza verip istifa ettiniz dernek size dava açabilir isyanda bulundugunuz için anayasada bunun yeri vardır haberiniz olsun..
Toplu imza hakkında bilginiz olsun yoksa kaş yapayım derken kendi gözünüzü çıkartırsınız.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
“Sayın XX YY ,
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır.
Bilindiği üzere; XDSL üzerinden İnternet Servis sağlayıcılarına ülkenin tüm bölgelerinde altyapı hizmeti sunan Şirket Türk Telekomünikasyon A.Ş.’dir. Şirketimiz de, altyapı sağlayıcısı konumundaki Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ den toptan seviyede temin etmiş olduğu internet erişim hizmetini abonelerine perakende seviyede sunmaktadır.

Adil Kullanım Noktası (AKN) ile ilgili değişiklik; altyapı hizmeti sunan Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından toptan seviyede yapılmış olup Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun “29.02.2012 tarih ve 2012/DK-07/94 numaralı DSL Tarife Teklifi ve AKN Değişikliği” konulu kararında yer almaktadır.

Yukarıda açıklanan bilgiler doğrultusunda; Adil Kullanım Noktasının, Şirketimizce, sektörde düzenleyici ve denetleyici role sahip olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından onaylanan DSL Tarife Teklifi ve AKN Değişikliği konulu kurul kararı kapsamında uygulandığını bilgilerinize arz ederiz.”şeklindedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Tüketici ile İlişkiler Müdürlüğü

Dolayısıyla herhangi bir değişiklik söz konusu dahi olmuycaktır demeye getirmişler. BTK tarafından onaylanan sistemmiş saçmalığa bak. [MENTION=105854]Beo[/MENTION]'nun dediği gibi kimi kime şikayet ediyoruzki.

poyrazl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o zaman "sınırsız" "limitsiz" kelimelerini kullanmasınlar.

CTRL-SHIFT-DEL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence fayatlarda indirim yapsınlar 8mbps 115 TL olur mu öyle şey zaten ben önceden 8mbps için 65~80TL ödüyordum.8mbps(50GB AKN) diye bi paket yapıp 39~49 TL gibi fiyattan sunsular.Yine 8mbps (AKN'siz) 59~69 arasında sunsunlar...Yoksa çok kişi aboneliğini iptal ettireceklerdir(ben dahil)...Ben şuan ki ödedeğim parayla hem TV paketi hemde internet paketi 2'si 1 arada kullanılan paketleri araştıyorum.

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de VDSLdeki 125gb limitle ilgili yazdım bakalım bişiy çıkacakmı :)

lizozom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gönderdim hem şikayetvar.com hemde btk ya ancak daha fazla göndermek lazım konu daha gözönü biyere taşınsa iyi olmaz mı

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Şikayet formunu dolduruyordum, "10 - Şikayetiniz İle İlgili Abone, Hizmet veya Telefon Numarası" olmadığı için devam edemedim, bende ziyan olmasın diye şikayet yerine iş başvurusu yaptım. :D