Adil Kullanım Kotası kalkıyor

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru

Adil Kullanım Kotası tarihe karışıyor. BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile AKN çalışmasının biteceğini açıkladı!

Adil Kullanım Kotası hakkındaki çalışma sizi memnun etti mi?

Son düzenleme:

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
16'lık paketten 25'e geçmek lazım aslında. 8 yine iyi ama 5 biraz düşük kalıyor.

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
akk sistemini kim bulduysa validesi hakkında pek iyi şeyler düşünmüyorum innadırıcıda değil nıye 2018 neden şimdi değil

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Editörün haberi yok galiba canlı yayında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanı açıkladı bunları.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Adil kullanım kotasıymış oymuş buymuş falan zerre umrumda değil.
Bana 50 GB AKK 8 megabit internet versinler ben razıyım yeminle razıyım
Altyapı yok yalanı altında kandırılıyoruz. Neymiş efendim bizim oraya verdikleri en yüksek hızlar bunlarmış.
Tekrar söylüyorum yemin ediyorum 50 GB AKK 8 megabit indirme 2-3 megabit upload (burası vicdanlarına kalmış) versinler razıyım. Tamam uploadda olmasın.
Speedtest.net by Ookla - My Results

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Adil kullanım kotasıymış oymuş buymuş falan zerre umrumda değil.
Bana 50 GB AKK 8 megabit internet versinler ben razıyım yeminle razıyım
Altyapı yok yalanı altında kandırılıyoruz. Neymiş efendim bizim oraya verdikleri en yüksek hızlar bunlarmış.
Tekrar söylüyorum yemin ediyorum 50 GB AKK 8 megabit indirme 2-3 megabit upload (burası vicdanlarına kalmış) versinler razıyım. Tamam uploadda olmasın.
Speedtest.net by Ookla - My Results
Eskişehir de mi oturuyorsun?.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Kütahya
Serverlerde kütahyayı aradım yok. İnternet bile başka şehirden
O hız değerleri çok düşük belki tt yi ararsan yükseltirler. 8 megabit tarifesindeysen modem indirme kaldırma değerlerinde 8024/768 yazması gerekiyor. Daha aşağı değerler yazıyorsa hememn tt yi arayıp bu değerlere sabitlettirmelisin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O hız değerleri çok düşük belki tt yi ararsan yükseltirler. 8 megabit tarifesindeysen modem indirme kaldırma değerlerinde 1024/768 yazması gerekiyor. Daha aşağı değerler yazıyorsa hememn tt yi arayıp bu değerlere sabitlettirmelisin.
Yokya birşey olacağını sanmıyorum. TTNET değil mi gidiyorum fiber ver diyorum yok.
Ya para vericem diyorum adam gibi internet ver diyorum altyapı yok diyor altyapına edeyim senin. Niye 3-4 megabit intertten 60 TL almak varken niye 80 tlye 16-8 megabit internet versin ki
Normalde 3.5-4 megabit geliyor. AKKYi geçtiği için 3e düştü artık kablo mu kötü neyse hız bu

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bir de şunu iyi bilelim. Fiyatlandırma akk ye göre yapıldığı için akk kalkarsa fiyatlandırma değişecek. Yani ağır fiyatlara hazır olun.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
aynen fiyatlar da sabit kalmaz bu gidişle

1453pln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Adil Kullanım Kotası tarihe karışıyor. BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile AKN çalışmasının biteceğini açıkladı!

Adil Kullanım Kotası hakkındaki çalışma sizi memnun etti mi?

Mars'a yeni dünya İnşa ederken bizimkiler hala akn, mkn Gibi saçma sapan zihniyetlerin peşinde insanlarla resmen oyun oynuyorlar neden 2018 sonu şimdi neden olmuyor herhangi bir düzenlemenin gerekiyor yeni bir altyapımız döşenmesi gerekiyorki 2018 sonu

DexcJ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazın bi kenara, ISS'ler bizi çok fena öpecek ödetecekler hepimize bunu, AKK li günleri arayacağız

Son mesajlar