Adense hakkında

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Ben şuan wordpress blog kullanmaktayım ve içeriği tamamen bana ait.Çoğunluk videolu anlatımlarım.Adenseye başvuru yaptım ve 4 gün beklememi söylediler.4 gün sonra;
"Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz."

böyle bir mesaj aldım.Bunların istediği içerik nedir ? Ne yapabilirim bu konuda ?

medoka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siteni bizimle paylaşmazsan anlama imkanımız yok :) normalde çok basittir adsenseden reklam almak

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şu dönemde adsense üye alımlarını engelledi sanırsam.. Biz de 5-10 tane hesap açtık hepsini sildi. Sonra r10 da araştırırken herkes üye olamamaktan şikayetçiydi. Biz de bekliyoruz bakalım. Hayırlısı :(

medoka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hadi yaw 45$ içerde yatıyodu bi bakim silmişlermi :) tırstım şimdi

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hadi yaw 45$ içerde yatıyodu bi bakim silmişlermi :) tırstım şimdi

Yok dostum eski üyelikse sorun yok ;) Benimde var yıllardır kullandığım üyelik oradan kazanıyoruz üç beş kuruş. Yeni üyelik alınamıyor. Yani gidip teknosa sitesi için reklam alsa kabul etmezler yine :D

medoka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok dostum eski üyelikse sorun yok ;) Benimde var yıllardır kullandığım üyelik oradan kazanıyoruz üç beş kuruş. Yeni üyelik alınamıyor. Yani gidip teknosa sitesi için reklam alsa kabul etmezler yine :D
parayı bile unutmuşum pas tutmuş 45 değil 36$ mış püh. Sanırım son baktığımda TL hesabı 45 TL ediyodu o aklımda kalmış.

--- Mesaj Güncellendi ---

reklam olur diye paylaşmadım :) www.muhammetcelebi.com
Şimdi senin yapacağın şu, ilk önce ingilizce para piyasaları ile alakalı bir blog bul kendine, mesela atıyorum http://www.cnbc.com/id/16561378/ buradakilerden çok da anlamana gerek yok. Sen sadece kopya bir site yapacan, dizaynı da hazır ekonomi template'lerden olsun, sadece site ismini seçerken dikkat et alakasız olmasın ve bloger kullan. İçeriği iyice doldurunca adsense ye başvur bu site ile. Kabul görecektir. Biz de senin için arada bir trafik yaratırız. Adsense kabul ettiğinde sen istediğin site de kullanırsın o kodları. Ama dediğim şey iyi para getirir bence hobi olarak yaptığın sitenin yanında bu siteye de günlük bişeler ekle. Veya amerikan mortgage piyasaları firmaları hakkında yazıların toplandığı bir site yap. O da deli para getirir adsense de. Ama kesinlikle ingilizce olsun bunu unutma.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
açacağım site blogspot.com ,blogcu.com gibi birşeymi olacak.

medoka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PM lerinize cevap yazamıyorum sanırım 7 post yapmayan pm atamıyormuş. Biraz post yapim cevaplarım PM leri