Adebayor ve Flamini, Rize'ye geliyor

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Emmanuel Adebayor ve Mathieu Flamini ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

5049923.jpg

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, bonservisi ellerinde bulunan futbolcular Emmanuel Adebayor ve Mathieu Flamini ile ön anlaşma sağladı.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, yaptığı açıklamada, her iki futbolcunun da transferi için bazı yönetim kurulu üyelerinin İngiltere'ye gittiğini söyledi.

Futbolcularla burada yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini anlatan Karaman, "Her iki futbolcu ile görüşmeler yapıldı. Ön anlaşma sağlanan futbolcular, önümüzdeki günlerde Rize'ye gelerek tesisleri gezecek ve son bir görüşme yapılacak. Bu transferlerin bitmesi için herkes fedakarca çalışıyor. Bu nedenle ben yönetim kuruluna ve başkanımıza ayrıca teşekkür ediyorum." diye konuştu.

SPORX

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
İyi oyuncular eğer yatmazlarsa iş yaparlar.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Çaykur Rizespor Kulübü, bonservisleri ellerinde bulunan ve ön anlaşma sağladığı Emmanuel Adebayor ve Mathieu Flamini'nin transferlerini, ekonomik koşullar ve futbolcuların özel istekleri nedeniyle askıya aldı.