Açtığım bir konuyu nasıl silebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6
Aradan zaman geçti ve sorunum kendi kendiliğine ortadan kalktı diyelim. Herhangi bir çözüm vs. uygulamadan düzeldi. Sorunum hakkındaki konuyu nasıl silebilirim? Mesala malülen emeklilik diye bir konu açmıştım, bu konuya cevap verilmesine gerek kalması artık. Bu tarz örnekler gibi düşünürseniz kastettiğim şeyi daha iyi anlarsınız.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Belki sizden sonra gelen birisine lazım olur o konu.
Kalmasında bir sakınca yok bence. Zaten forumda mesaj silimi yapılmıyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Aradan zaman geçti ve sorunum kendi kendiliğine ortadan kalktı diyelim. Herhangi bir çözüm vs. uygulamadan düzeldi. Sorunum hakkındaki konuyu nasıl silebilirim? Mesala malülen emeklilik diye bir konu açmıştım, bu konuya cevap verilmesine gerek kalması artık. Bu tarz örnekler gibi düşünürseniz kastettiğim şeyi daha iyi anlarsınız.
Çözümünü açıklarsanız konunuzuna fayda sağlayıp silinmesi için bir neden kalmamış olur. Hiçbir şey yapmazsanız konunuz manasızca kalır. Yönetim, forum kurallarına ihlal etmeyen bir konu, yorum olmadıkça ortadan kaldırmamaktadır.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,699
Delil teşkil ettiğinden konular silinemez. Ömür boyu burada kalır. Biz de açtığın tüm konuları, unutulmasınlar diye sürekli yanıt yazarak gündemde tutarız.