Acronis ile imaj alma? Bir türlü tam randımanlı yapamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Merhaba

Acronis ile imaj almaya ve imajı başka bir bilgisayara yüklemeye çalışıyorum. Bugün denedim, internette izlemediğim video kalmadı.

Backup işlemini yapıyorum, sonrasında acronis usb den başlatıp imajı yeni bilgisayara yüklemek istediğimde ya seçim yaparken bir yerlerde sıkıntı yaratıyor yada imajı yüklerken hata veriyor oda olmazsa imajı atma işlemi bittiğinde bilgisayarı başlattığımda hata veriyor.

Bu programı bir türlü tam randımanlı kullanamadım. Bugün yine karşıma çıktı bir şekilde yapmam gerekti adım adım her şeyi yaptım, bu sefer backup aldım, usb belleğe attım. Farklı bilgisayara yükleme yaptım yeniden başlattım vehat verdi.

Varmı bana bir yol gösterecek...

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,914
Merhaba

Acronis ile imaj almaya ve imajı başka bir bilgisayara yüklemeye çalışıyorum. Bugün denedim, internette izlemediğim video kalmadı.

Backup işlemini yapıyorum, sonrasında acronis usb den başlatıp imajı yeni bilgisayara yüklemek istediğimde ya seçim yaparken bir yerlerde sıkıntı yaratıyor yada imajı yüklerken hata veriyor oda olmazsa imajı atma işlemi bittiğinde bilgisayarı başlattığımda hata veriyor.

Bu programı bir türlü tam randımanlı kullanamadım. Bugün yine karşıma çıktı bir şekilde yapmam gerekti adım adım her şeyi yaptım, bu sefer backup aldım, usb belleğe attım. Farklı bilgisayara yükleme yaptım yeniden başlattım vehat verdi.

Varmı bana bir yol gösterecek...
Acronisi lisanslımı kullanıyorsunuz?

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Bir süre sonra bozulan acronis imaj dosyalarından sonra yavaş da olsa uzun süredir Hiren boot cd deki Norton Ghost imaj programıni kullaniyorum.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
AOMEI Backupper programını öneririm. Ben kullanıyorum. Yedeklerken imaj boyutunun küçük olmasını istiyorsanız ayarlardan sıkıştırabiliyorsunuz.