Açlık Oyunları filmi, fragmanı, yorumları

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Açlık Oyunları filmi için bir bilet aldım. Sanırım 10 dk sonra filme girmiş olacağım :)

Çıkınca, sonunu söylerim :D

Şaka bir yana, görüşlerimi belirtirim.

Bu da fragmanı;

[video=youtube;_G_FkciE2RA]http://www.youtube.com/watch?v=_G_FkciE2RA[/video]

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Fragmandan anladığım kadarıyla bu film, Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri ülkemizde oynanmakta zaten :)

Belki başka taktikler veriyordu, izlemek lazım yine de :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Aç karnına mı izlemek lazım bu filmi :D İyi seyirler Troy.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Önce kitabı okuyayım çok güzel yorumlar aldı kitap, sonra izleriz :)

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kitabı çok güzelde filmine gitmek nasip olmadı ama vizelerden sonra gideceğim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Filme gittim arkadaslar. Kanyon'un firin gibi sicka salonunda izlemek zorunda kaldim. Bir ara atletle galan mi izlesem diye dusundum o derece sicakti :)

Filme gelince, sistemi cok iyi ekrana yansitmis. Her seyi sorgulamaya yonlendiriyor insani. Devleti, egitimi, dini, vs.

Survivor'a da cok benziyor :) bir ara Acun cikacak diye bekledim :) o derece :))

İzleyenler ne diyor acaba?

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ben kitap serisini kısa sürede bitirip filmini 2 senedir 4 gözle bekliyordum..
film bence güzeldi.. kitabın çok az kısmı yoktu filmde ama o duyguyu hissettirdi bana..

işin yoksa 2. yi bekle şimdi :)

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Zevk'ler ve Renk'ler tartışılmaz elbette ama bu film tek kelimeyle listemdeki en kötü film durumuna geldi,

çok ağır iledi çok sıkıcıydı, film'in en önemli olacak sahneler yok pahasına hazırlanmıştı savaş sahneleri birbirinden kopuk çok uzaktı,

kızın hazırladığı gördüğümüz 1 tuzak, sadece hiç mi başka tuzak hazırlanmadı ?, elemanlar 1 kişinin sonunda kalacağını bildikleri halde grup oluşturacak kadar Angut nasıl olabilirler di ?

herkesin ortada bekleyip oyunun başlatıldığı andan itibaren, heycanla beklenen çarpışma sahneler okadar bayağıydıki biz güldük şahsen,

ayrıca kitap ile birebir aynı ise kitap eleştrilmeli asıl böyle saçma bir kurgu olurmu, bir çok yönden hatalıydı,
digital olarak hazırlanmış inorganik bir meteryali bir anda canlı organik bir canlıya dönüştürme kabiliyetiniz var ise , neden salak askerler le düzen kurmaya çalışılırki,

yazacak eleştirecek okadar çok madde varki , saymakla, yazmakla anlatmakla bitmez,

gerçekten şimdiye kadar izlediğim en kötü film 'di,

paranıza yazık,

RaMZeN

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Film bence çok iyiydi. Heyecanlı ve duygusal sahneleri çok başarılıydı. Filmin hiç bir sahnesinde sıkılmadım, tavsiye ederim :)

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Filmin güzel olduğunu söylediler,denk gelirse izleriz.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
beğenmeyenlere de hak veriyorum. bazı detaylarda gerçekten de kalitesiz işler ortaya çıkarılmış. sadece görüntü değil, senaryoda da sıkıntılar vardı.

kalitesiz işlere o kadar alıştım ki, bunlara takmıyorum artık. çıkmıyor eskisi gibi çok baba filmler.

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Filmin elimde olmadan ilk 25 belki de 30 dakikasını kaçırmıştım. Sonradan geldiğimde farkettim ki keşke ilk yarıyı kaçırsaymışım. Film 2. yarıda başlıyor bana göre. Bir kere yarışmada şike var :) Kıza çok yardım ettiler :)

Bazı yerlerinde çok durağan olaylar geçiyordu, hani sıkılıp kafamı sağa sola çevirdiğim zamanlar olmadı değil. Film benim için 10/6 puanını alır. Daha da fazla öteye gidemez.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
uyarlama olarak aşırı başarısız bir deneme olmuş çok daha iyi bir film olabilirdi

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
filmin ilk 1 saati çok sıkıcı. katlanabilirseniz 1 saatten sonrasında bambaşka bir film başlıyor. işte ordan sonrası kesinlikle izlenmeye değer.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Kurşun Kalem yorum Süper benim düşündüklerimi yazıya dökmüşsün .