Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Vizyona Giriyor

Bu konuyu okuyanlar

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
AÇLIK OYUNLARI 2: ATEŞİ YAKALAMAK

untdg.jpg

Açlık oyunları serisinin 2. filmi 22 Kasım 2013 günü vizyona giriyor arkadaşlar .
İzleyen bilir serinin ilk filmi 'Açlık Oyunları' dünya çapında ilgi çeken bir bilim kurgu-aksiyon-macera filmi olmuştu.

Bende 2. filmin gelişini takip eden biriyim ve biraz araştırma yapıp sizide bilgilendirmek istedim.
İlk filmdeki isimlerden yine başrolde Jennifer Lawrence yer alıyor ve yine eşlik eden isimlerden bir diğeri Josh Hutcherson oluyor.

untm2.jpg
untmj.jpg

İlk filmde bildiğiniz gibi konu açlık OYUNLARI olarak ele alınmıştı ve herkes yaşadığı yeri temsilen bir erkek ve bir kız seçilerek yarışlara katılmıştı.
İkinci filmde konu oyun olmaktan çıkıp, başarıyı ve şampiyonluğu kutlamak için eve dönüş sonrası bu oyunların gerçek yaşamlarında sözkonusu oluşu, daha acımasız katillerle yüzyüze gelme savaşını konu alacak .

Umarım filmi seversiniz ben birkaç bilgi vermek istedim, herkese bol sinemalı günler .

ALINTI DEĞİLDİR ...

Villager

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Gene aynı başarıyı yakalar bence. Fragmanından anlaşılan bu film de güzel duruyor..

KlpRnS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben ilk filme sevmemiştim. Kitaptaki pek çok ayrıntı değiştirilmişti.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Filmin ilk serisini beğenenlerin seriyi okumasını öneririm.Filme oranla daha ayrıntılı ve etkileyiciydi.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
ilk filmi ben sinemada tek başıma izlemiştim :D pek keyifli değildi :/ bunu bilmiyorum izler miyim sizce nasıl ? izlenmeli mi ? :)

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben ilk filmi kalabalık ile izledim arkadaş yeğen kardeş ne ararsanız vardı, pür dikkat olmuştum bunuda ilgiyle izlerim gibi geliyor.

Ben çok nadiren bilim kurgu vb farklı tarz izlerim bana korku gerilim olsun önce :D ama bu filmi izlicem tabiki.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
İlk filmi izledim gayet de iyiydi bunu da çıktığı gibi izlemeyi düşünüyorum. :)

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Kitabinin yarisi etmez seriyi kaçkere okudum hatirlamiyorum. Kitaptaki o atmosfer başkadır
Jennifer i seviyorum ama ilk film vasatti 2. si daha iyi olur umarim..​