Açılmayan Tablet Problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN nur

SDN Okuru
Ya bnm de zenom cin mali tablet var sifresini unuttum nasil formatlayabilirm arastirdim ses tusuna bide acma tusuna ayni anda basiom yinede olmuyii napicam yardimci olun

B

Beeen

SDN Okuru
Ben dediğiniz gibi yaptım fakat o yazdığınız şey gelmedi. Gelenler ; auto test, İtem test, Test report, Debug test, Clear eMMC, Version, Reboot

H

Help ihtiyacli

SDN Okuru
Ya bende bisi oldu 5 ay once hatirlamiyorum bugun bi deniyim dedim acilmiyor guc +ses fln hepsini denedim maalesef olmadi tek cara garantiye

S

SDN Okuru:selin

SDN Okuru
Tabletimin güç tuşuna basıyorum aciliyo ama şifre bölümü gelmiyo 😦yardım edin

S

SDN elif

SDN Okuru
ya tablet açılmıyor tuştan format attım ve kılıtlı kaldı nasıl acaba bılırım tabletı tablet lenovo tabletı

9

9081

SDN Okuru
arkadaşlar benim tabletimin adı asus ama açılmıyor. zor lan jarza taktım dolmuyo dolsada en fazla 2 doluyo şimdide açıldı ama bozuldu açtımda mavi ekran var

9

9081

SDN Okuru
Ya ne yapsam olmuyo açılmıyo düngece ağlamaktan perişan oldum yatamadım.:(:(:(:( :confused::confused::confused::eek::eek::eek::eek:o_Oo_Oo_Oo_O:eek::confused::confused::(

Son düzenleyen moderatör:
9

9081

SDN Okuru
sank i şifresiz olmu yo şifre olmasın nolmuş zaen kimse giremez ki oynamayı bilmiyo.

yasin6162

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sa gardas tabletle oynuyordum sart uyardı ilkten takmadım sarja sonra kapandı tablet 2 gündür sarj da tablet acılmıyo ses acmsa ve kapama tusuna bastım hiç bişe olmuyor Samsung Tab 3 markası garantiside bitti napmam lazım saarj a koyom almıyo bişe göstermiyo gardas ne önerirsin Saygılarımla...

MfurkanTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BİRSEY sorucam arkadaşlar ben de bir tablet vardı dandik bilgisayardan pc oyunu aktarmaya çalışırken kapandı ne yapmaliyim

serkanblgn123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
or.açılmıyor
saatler açık bıraktım androidden öte
selamun aleykum ben yeniyim tabletinin biyerinde toplu iğne yada kürdan gircek kadar kçük delik var o reset deliği içine iğne yada kürdanla bastır düğme sesi gelcek ve basdıktan sonra tabletini aç

yusuf1392006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Hometch Elite Tab 8 var otururken ayağıma duştü şarja takınca tepki vermiyor ne yapmam lazım?

XThunderboltX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar benim tabletim samsung galaxy tab 4 dondu yeniden baslattim açınca samsung yazısında kalıyor recovery den resetledim resetlenmiyor resetlendi deyip recovery menüsüne atıyor yardım edin lütfen şarj sorunu yok anlamadım yardım lütfen
--- Gönderi Güncellendi ---
selamun aleykum ben yeniyim tabletinin biyerinde toplu iğne yada kürdan gircek kadar kçük delik var o reset deliği içine iğne yada kürdanla bastır düğme sesi gelcek ve basdıktan sonra tabletini aç
Kardeşim doğru diyorsun çin malı tabletlerde reset deliği var ama olmayadabilir

HoopedydooTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu sabah bir tablet aldım KAWAİ WA-728QC oyun oynarken kapandı ve açılmıyordu bir süre şarja takıp açtım açıldı şu anda şarj oluyor.

xban87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabletinde ses tuşu var ise power yani açma tuşu ile ses tuşuna basılı tut tabletin ekranı gelince elini çek sonra yeşil robotun karnında ünlem işareti olur tabletin açma tuşunun yanında küçük bir delik olur ona ataç vb. bişeyle basılı tut sonra reset atacaktır.Videosunun linkini atıyım:
- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tabletinde ses tuşu var ise power yani açma tuşu ile ses tuşuna basılı tut tabletin ekranı gelince elini çek sonra yeşil robotun karnında ünlem işareti olur tabletin açma tuşunun yanında küçük bir delik olur ona ataç vb. bişeyle basılı tut sonra reset atacaktır.Videosunun linkini atıyım:
benim piranha busines tabletim de acılırken dunuyor yardımcı olabilirmisiniz

ayazemir71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende rom indirom şuan artık inşallah olur çünkü tablet orda öyle boş boş yatodu ya
uygun romu bulun yoksa sıkıntı çıkabilir ben buldum

oyku48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi bende casper via 5v/2a var tabletim yere düştü beyaz ekran çıkıyo lütfen yardım edin ???✈?‼❔❓?

Son düzenleme: