Acılmayan laptop

Bu konuyu okuyanlar

BenTayfun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir kaç gün önce laptopumın fanını temizlemek için açtım, bataryam laptopa gömülüydü ve ben soketini açmakta zorlandım ve boş verdim, fanı kolayca çıkarıp temizledim ama yerine yerleştirmiye çalışırken wi-fi kartının kablolarını cıkardım bi süre sonra onuda hallettim ama nedense laptopum power tuşuna bastoğımda hiç tepki vermiyor ne yapmalıyım? Lenovo ıdeapad 320
Not; laptopu temizlediğim sırada yanlışlıkla açma tuşuna bastım ve ekrana bi uyarı geldi ama ben istemeden uyatıyı geçtim ve power tuşuna basılı tutarak laptopu kapadım

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Şarj adaptörü bağlı şekilde çalıştırmayı denediniz mi kısa devre olmuş olabilir birde laptop'ı power tuşuna basılı tutup kapatınca laptop'ta besleme problemleri oluşabiliyor..

BenTayfun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj adaptörü bağlı şekilde çalıştırmayı denediniz mi kısa devre olmuş olabilir birde laptop'ı power tuşuna basılı tutup kapatınca laptop'ta besleme problemleri oluşabiliyor..
Şarja taktığımda hiç tepki vermiyor. Bende farkındayım laptopun öyle kapatmak yanlış haklısınız ama o an laptopun kapağı sökük en mantıklı çözüm o geldi aklıma

Reaksiyon puanı
16,109
muhtemelen istem dışı start sırasında birşeye kısa devre oldu servise ver yada anlatan uzman birine ver baksın.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bataryanın soketini açmakta zorlanır iken herhangi bir zarar vermiş olabilirsin, devrelerde kısa devre oluşmuş olabilir. Soketin doğru takılı olup olmadığı denetlenmeli.

BenTayfun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0