Açılmayan Bilgisiyardan Nasıl Veri Kurtarırım ?

Bu konuyu okuyanlar

YTAhmetKaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar benim bir laptopum var düşüp kırıldı ekranı felan gitti ekran açılmıyor açıldığında hep çizik
beyaz kırmızı karışık ekran çıkıyor 10 saniye sonrada kapanıyor ben laptopa değilde içindeki verilere üzülüyorum peki ben bu laptopdaki verileri nasıl kurtarabilirim ?? (içinde 30 tane youtube atacağım videom var :( :mad:

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
628
HDD'yi bilgisayardan çıkarıyorsunuz. Bir HDD kutusu alıyorsunuz ve HDD'yi kutunun içine takıyorsunuz böylece taşınabilir disk gibi kullanılabiliyor.

YTAhmetKaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
HDD'yi bilgisayardan çıkarıyorsunuz. Bir HDD kutusu alıyorsunuz ve HDD'yi kutunun içine takıyorsunuz böylece taşınabilir disk gibi kullanılabiliyor.
epeki kardeşim bu videodakileri yapınca olucakmı boşu boşuna almıyım bari
birde bu kutu her bilgisiyarcılarda bulunurmu ??? birde yani kesin olucak demi ? :)

Reaksiyon puanı
628
Olmaz. Videoyu izlediyseniz görmüşsünüzdür. Bu kutular bu iş için özel.

YTAhmetKaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bulunur. USB gibi işte. Her şey görünüyor.
peki çok sağol kardeşim bu shifdelete nasıl bir sitedir bilmiyorum 10 siteye yazdım tek shifdelete cevapladı bir de hemen 1 dk sonra
artık 1 numaralı sitem burası :) :) !!! birde kardeşim usbli sata girişi olarakda arasam bulabilirmiyim çünkü yarın bilgisiyarcıya gideceğimde .

Reaksiyon puanı
628
peki çok sağol kardeşim bu shifdelete nasıl bir sitedir bilmiyorum 10 siteye yazdım tek shifdelete cevapladı bir de hemen 1 dk sonra
artık 1 numaralı sitem burası :) :) !!! birde kardeşim usbli sata girişi olarakda arasam bulabilirmiyim çünkü yarın bilgisiyarcıya gideceğimde .
Rica ederim. 2.5" HDD kutusu derseniz anlayacaklardır.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Kimse söylemedi sanırım bir pcden usb ye live olarak Windows 7 kur usbden pc yi başlat içindeki istediğin veriyi alabilirsin.

YTAhmetKaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kimse söylemedi sanırım bir pcden usb ye live olarak Windows 7 kur usbden pc yi başlat içindeki istediğin veriyi alabilirsin.
nasıl yani anlamadım kardeşim zaten pc ekranı kırıldı açılmıyor nasıl usb ile bilgisiyarı başlatıcamki ??

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
En kötü bilgisayarcıya gidin ben kutuyla uğraşmadım işin ehli abimiz vardı o içinden hepsini teker teker aldı

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Her bilgisayarcı yapmaz ama benim yaptığım uğraş gerekti tanıdık abi olunca işi tatlıyla hallettim hdd bitikdi son anda kutardı