ACİL YARDIM

Bu konuyu okuyanlar

gorkemonl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Foxconn g31mxp anakartım var. Amd hd4850 ekran kartım var. Önceden çalışıyordu.Fakat birkaç gün önce oyundayken falan pc kendini resetlemeye başladı. Ram'leri ve Ekran kartını çıkartıp geri taktım ve sonra bilgisayarı açtığımda görüntü gelmedi. Bilgisayarcıya götürdüm farklı power supply ile denedik görüntü geldi bende yeni bir power supply aldım. Eskisi düşük Watt'dı ama şuanki 600W. Yine görüntü gelmedi. Tekrar o denediğimiz power ile denedik bu kez onunla da gelmedi görüntü. Ram'leri tek tek denedim yine olmadı. Jumper Reset attım yine olmadı. En sonunda Bios Güncellemesi yaptım (Bios markam AWARD). Yine görüntü gelmiyor. Ekran kartım ekstra güç isteyen bir kart. Power'dan ekstra güç istemeyen bir kart taktığımda çalışıyor ekran geliyor ama kendi ekran kartımda gelmiyor. Başka pc'de denedim onda çalışıyor ekran kartım. Şuan sadece onboard ekran kartı işlev görüyor. Ne yapabilirim sorun ne olabilir bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
(Onboard ekran kartı çalışıyor sadece şuan)

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
  • Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.