[ACİL] SanalReyonum'u nasıl bilirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
52957187.jpg

Selam arkadaşlar sanalreyonum.com'dan aşağıdaki ürünü almayı düşünüyorum çok üst sınıf bir TV değil ama özelliklerine baktım işimi rahat görecektir. Mağaza ve internet fiyatlarına baktım burayı buldum kapıda ödeme seçeneği işime geldi açıkçası. TV'yi bilen ve siteden alışveriş yapmış bilgi verebilecek, kafamı rahatlatacak dostlardan yorum bekliyorum...

Şimdiden teşekkür ederim, Saygılar.

http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-le-40d550-lcd-tv_899051.aspx

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ekşi başta olmak üzere sözlük sitelerindeki yorumlara bak derim. ama yerinde olsam bu kadar yüklü bir alışveriş yaparken işimi sağlama alırdım.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sabahtan beri çeşitli sitelerde yorumlara bakıyorum daha çok kafam karıştı açıkçası:) güvenilir bir site gibi durmuyor farkındayım ama ucuzluğu ve kapıda ödeme olayı dikkatimi çekti en azından görmeden parayı vermem diye düşündüm, gerçi kargo kapıya getirecek ama parayı vermeden pakedi açıp baktırmazlar kutunun içinde ne olduğu ne durumda olduğuda meçhul.. Neyss saol kardeşim ilgilendiğin için, pek yorum yapan olmadığına göre herkes benim kadar biliyor demekki en iyisi 200-300 fazla verip bilindik bir yerden almak.

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Bence elden parayı vermeyi düşüyorsan çok sakıncası yok bence.Ürün geldiğinde açılıp açılmadığını güvenlik bantların çok kolay anlarsın.Bir de garantisi nasıl,Samsung Türkiye garantisi var mı?Özellikle telefon açarak öğren,işin bu kısmı önemli.Diğer marakalarda Ürünün Türkiye garantisi çok önemli.
Ben de Tv Alırken çok araştırdım LED mi LCD mi ikiliminden kurtulduktan sonra bir çok alışveriş sitesine baktım.Sonra hiç bilinmedik bir yerde ürünü diğerlerine göre uyguna buldum.Telefon açtım adamlar çok ilgilendiler,Philips Türkiye de vardı,çoğu sitelerde Türkiye garantisi yoktur.
Neyse spariş ettim,ertesi günü elimdeydi.Yani isminden ziyade sağlam yerler var.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Şimdi gözde olanlar 100 Hz ve 200 Hz olanlar. 50 Hz'nin fiyatları o kısımdan normal görünüyor. Alırsan SONY al derim. Onun da Resim Gösterim Hızı 50 olanlar aşağı yukarı aynı diyebilirim artı 5 yıl garantisi var.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
gecikme süresi kötüymüş bu modelin videolarına vs baktım ama konsol bağlamayı vs düşünmediğimden sorun etmedim salonda duracak işte ailem izleyecek çoğunlukla. wifi desteği, ağ ve usb üzerinden film özellikle mkv oynatma özellikleri dikkate aldığım özellikleri ve tabi en önemlisi çok işim olmayacağı için gereksiz pahalı model almak istemedim. Elden para verme olayı iyi ama işte kapıda kargocuya kutuyu aç ürüne bakayım diyecek halimiz yok yani desekte açmazlar al bak kutusu burda teslim alınmayan ürünü açamayız der adam kutudan kırık bozuk çıkabilir, garanti, kumadası vs eksik olabilir, farklı bir alt model çıkabilir yada kutudan taş, çivi falan çıkabilir :D siz hangi siteleri önerirsiniz herkesin bildiği siteler dışında.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
direk şu siteden al diyemem ama www.teknofiyat.com sitesinden fiyat kontrolü yapabilirsin. sonuçlarda çıkan sitelerde genelde sağlam sitelerdir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sakın sanalreyonumdan ürün almayı düşünmeyin arkadaşlar ucuzluğuna aldanmayın. Kapıda ödeme seçeneğini bende istedim işlerimin yoğunluğu sebebiyle fakat adamlar 1 ay oyaladılar beni sonrada havale gönder 3 güne göndeririz dediler. Güvenli diye aldandım 10 gün geçti hala gelmediği gibi adamlardan bir cevap istiyorum onu bile yazmıyorlar. Oysa havale gönderirken öyle değillerdi !!

Son mesajlar