Açık lise

Bu konuyu okuyanlar

Oguzhancetintas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi günler diliyorum öncelikle

Sorum şu. Şimdi ben 9. Sınıf öğrencisi yım Anadolu İmam Hatip lisesinde okuyorum ama yapamıyorum açık lise ye gecicem de şimdi ben ilk dönem kayıt olamadım 2. Dönem yani Ocak ayında kayıt olup açık lise ye yazılacam inşallah da şimdi ben ilk dönem gelmek istemiyor um yani devamsızlık tan dersler den kalsan 2. Dönem açık lise ye geçince kalır mıyım geçer miyim veya ilk dönemin dersleri ni nasıl alicam bı yardım etseniz lütfen

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Her iki okul da MEB'e bağlı olduğu için devamsızlığın aktarılacaktır. Bir dönem dişini sıkman gerekecek. İlk dönem ders eksiklikleri içimde ne yazık ki yapabileceğimiz bir şey yok.

Oguzhancetintas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her iki okul da MEB'e bağlı olduğu için devamsızlığın aktarılacaktır. Bir dönem dişini sıkman gerekecek. İlk dönem ders eksiklikleri içimde ne yazık ki yapabileceğimiz bir şey yok.

Peki gecermiyim kalirmiyim 9 ün ilk dönem inde görmediğim dersleri görürmüyüm seneye veya 10 açık lise de 10. Sınıftayken 9 un dersleri ni görür müyüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kafama takılan şunlar

- ikinci dönem açığa geçince kalır mıyım geçer miyim

- bide devamsızlık ve kaldığım dersler ne olucak
- 10. Sınıf a geçtiğimiz de 9 un dersleri ni görür müyüm

- bı sıkıntı yaşar mıyım lütfen bı yardım edin

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Şuanki okuduğun okuldan kaydını dondur açık lisede devamsızlık diye birşey yok 192 kredi var bunu 4 yıl içinde sınavlar ile doldurmaya çalışıyorsunuz.

Oguzhancetintas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pek anlamadım ama yani şu an istediğim gibi devamsızlık yapsam bir şey olma yani demi doğru mu

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Şuan okuduğunuz okuldan kaydınızı dondurun niye diyecek olursanız kayıt durdurulduğu zaman yeniden başlama imkanınız var açık okula geçtiğiniz zaman aile tahminen bir işe başlatacaktır İsş hayatı zor gelirde ben okucam diyecek olursanız normel okula yeniden başlama imkanınız olur.

Justjust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İyi günler diliyorum öncelikle

Sorum şu. Şimdi ben 9. Sınıf öğrencisi yım Anadolu İmam Hatip lisesinde okuyorum ama yapamıyorum açık lise ye gecicem de şimdi ben ilk dönem kayıt olamadım 2. Dönem yani Ocak ayında kayıt olup açık lise ye yazılacam inşallah da şimdi ben ilk dönem gelmek istemiyor um yani devamsızlık tan dersler den kalsan 2. Dönem açık lise ye geçince kalır mıyım geçer miyim veya ilk dönemin dersleri ni nasıl alicam bı yardım etseniz lütfen
Neden açık lise ?
Örgün okumak neden istemiyorsun

Son mesajlar