Acer yeni masaüstü bilgisayarlarını tanıttı!

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Acer bugün yaptığı toplantı ile yeni Aspire serisi masaüstü bilgisayarlarını tanıttı. Tanıtılan yeni Aspire serisi oldukça iddialı özellikler ile karşımıza çıkacak!

acer-aspire.jpg

Acer bugün New York'ta düzenlediği etkinlik ile beraber yeni Aspire serisi masaüstü bilgisayarları tanıttı.

İşte karşınızda yeni Acer Aspire serisi masaüstüler!
Acer bugün düzenlenen basın toplantısı ile beraber, 27 inçlik ve 23.8 inçlikAspire Z24 olmak üzere iki yeni ve şık hepsi bir arada masaüstü bilgisayarını tanıttı.

7. nesil Intel Core işlemcisi ve opsiyonel Intel Optane belleği ile, her iki cihaz da güçlü ve duyarlı bir windows 10 deneyimi sunarken, kullanıcıları kaliteli bir deneyime hazırlıyor.

Aspire U27 özellikleri!
Aspire U27, zarif bir elmas kesim v-biçimli metal standa sahip etkileyici bir ultra ince 12 mm (0.5 inç) kasa barındırıyor.

27 inç Full HD geniş görüntüleme açılı ekranı (1920 x 1080) ve güçlü, derin bas tonları veren özel tasarımlı bir subwoofer ile bu hepsi bir arada cihaz müthiş bir eğlence deneyimi sunacak.

1493241326_aspire_u_27_01.jpg

Aspire U27, Acer’ın sessiz çalışma sağlayan tescilli LiquidLoop fansız soğutma sistemini barındırıyor. Isıyı taşımak ve dağıtmak için sıvı buharlaştırma ve yoğuşturma kullanarak enerji verimliliği sağlayacak ve zarar verici toz birikimini ortadan kaldırarak ürünün ömrünü uzatacak.

Windows Hello sayesinde ailenin üyeleri yüz tanıma özelliği aracılığıyla kendi hesaplarında her zamankinden daha hızlı ve güvenli bir şekilde oturum açabiliyorlar. İş için Skype sertifikası görüntülü konuşmalar sırasında canlı ve gecikmesiz iletişimi vaat ediyor.

Aspire Z24 özellikleri!
Aspire Z24 11 mm (0.4 inç) boyutu ve güzel tasarımıyla ön plana çıkan arka kapağıyla son derece dikkatleri üzerine topluyor. Çok çeşitli etkinlikler için ekstra güç sağlayan ayrık NVIDIA GeForce 940MX ekran kartına ve aynı zamanda optik bir sürücü ile gelecek.

Aspire U27 ve Aspire Z24 canlı ve düzgün resim kalitesi için renkleri düzelten ve kontrastı ayarlayan Acer ExaColor Teknolojisini barındırıyor.

1493241347_aspire_z_24_01.jpg

Bunlar da dijital fotoğrafçılık, gündelik oyunlar, sosyal medya ve HDMI girişi aracılığıyla içerik kullanımı yapmak isteyenler için oldukça güzel bir seçenek olacak.

Ayrıca, Aspire U27 ve Aspire Z24 mavi ışık emilimini azaltan ve gözün zarar görmesini en aza indirmeye yardımcı olan Acer’s BlueLightShield teknolojisine sahipken, Acer Flickerless teknolojisi de göz yorgunluğunuzu azaltacak. Dolby Audio Premium üstün sesler sunarken filmlerin ve oyunlarda eğlencenin dibine vuracaksınız.

Aspire U27 ve Z24'ün çıkış tarihi ve fiyatı!
Acer Aspire U27 ve Z24 Mayıs ayında teknoloji mağazalarındaki yerini alacak. Yeni masaüstü bilgisayarlar için belirlenen etiket fiyatı ise Aspire U27 için 1,299€ Aspire Z24 içinse 749€ olarak açıklandı!

Bülent Batman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba @Fragger ben forumunuza yeni üye oldum. Sizden bir talebim olacak. Ben yıllardır Pc Modifikasyon ve Custom sıvı soğutma ile ilgileniyor ve yapıyorum. Sizden rica etsen Masaüstü Bilgisayar bölümünün altına '' Pc Modifikasyon ve Custom Sıvı Soğutma/Overclock '' adında iki ayrı bölüm açmanız. Hem forumunuz daha çok üye ve ziyaretçi kazanır hemde insanlar PC alanında gelişen bu iki bölümden daha çok forumunuz sayesinde bilgi öğrenmiş olur.
--- Gönderi Güncellendi ---
Örnek olarak sadece yaptığım bir modifikasyonun resmini paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• 8.jpg
    8.jpg
    976.7 KB · Görüntüleme: 406

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Hakkı Reiz canlı'yayında göstermişti hatta bir tane oval ekran vardı,Acer bir sıçrama yapıcak anlaşılan güzel çalışmalar

Bülent Batman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim @denisszt hocam yorumunuz için. Yönetici arkadaşların da onayı olursa belirttiğim bölümlerde görsel ve videolu tanıtım ve eğitimlerim olacak. Burada en doğru şekilde Pc toplama/donanım montajı vb. gibi önemli paylaşımlarım olacak. Umarım sizlerde destek olursnuz.

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Teşekkür ederim @denisszt hocam yorumunuz için. Yönetici arkadaşların da onayı olursa belirttiğim bölümlerde görsel ve videolu tanıtım ve eğitimlerim olacak. Burada en doğru şekilde Pc toplama/donanım montajı vb. gibi önemli paylaşımlarım olacak. Umarım sizlerde destek olursnuz.

Tabi ki neden olmasın site yönetimi 'evet'derse
biz üyeler hazırız en azından kendi adıma yardımlarımızı elimizden geleni yapmaya çalışırız :)