Acer nitro i7 1050 vs Hp cb008nt

Hangisini almaliyim sizce

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

safarotti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Acer işletim sistemi olarak Linux görünüyor benim önerim hp yi alman ilerde 128 GB lık 300 400 TL arası iyi bir ssd alabilirsin

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Acer işletim sistemi olarak Linux görünüyor benim önerim hp yi alman ilerde 128 GB lık 300 400 TL arası iyi bir ssd alabilirsin
Linux gelse de genelde Windows 10 kuruluyor FreeDos gelse de. İnternet üzerinden 50 TL ye orijinal Windows 10 key alabilmek varken ön yüklü gelen bilgisayarlara fazladan 300 TL fazla vermek pek mantıklı değil. Ayrıca ön yüklü Windows 10 ile gelen bilgisayarlar her zaman ağır olmuştur ve format ister.

safarotti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Linux gelse de genelde Windows 10 kuruluyor FreeDos gelse de. İnternet üzerinden 50 TL ye orijinal Windows 10 key alabilmek varken ön yüklü gelen bilgisayarlara fazladan 300 TL fazla vermek pek mantıklı değil. Ayrıca ön yüklü Windows 10 ile gelen bilgisayarlar her zaman ağır olmuştur ve format ister.
Kurabilirsin ama ben direk kurulu olanı kullanma tarafındayım bende de hp var bc004nt ve hiç problem almadım ama internetten key alanlarda zaman zaman problem oluşabiliyor bir de aradaki fiyat farkı ssd den dolayı o yüzden hp yi öneriyorum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kurabilirsin ama ben direk kurulu olanı kullanma tarafındayım bende de hp var bc004nt ve hiç problem almadım ama internetten key alanlarda zaman zaman problem oluşabiliyor bir de aradaki fiyat farkı ssd den dolayı o yüzden hp yi öneriyorum
Benim önermiş olduğum üründen 1050 Ti ekran kartı var fazla olarak. Ayrıca çift fan soğutması mevcut.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
acer daha kalitelidir diyeyim ben de...

Enesdemirkayaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O çok sıkıntı değil bana hatta daha iyi boşa windpwsa para vermiş gibi oluyo ben sonradan windows kurarım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim önermiş olduğum üründen 1050 Ti ekran kartı var fazla olarak. Ayrıca çift fan soğutması mevcut.
Evet aslında şuan en iyisi o fakat o biraz pahali, hp yi alip sonraki sene falan ssd ler biraz daha ucuzlayınca ssd taktırmak daha iyi olabilir

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Genelde HP laptop önermem. Özellikle oyun için. OMEN serisi bile pek başarılı değil. HP sadece kozmetik işinde çok iyi.

Reaksiyon puanı
390
HP den memnun değil kullanıcılar hocam. Hp nin gaming modelleri iyi değil. Bende Acer Nitro 5 var. Öncelikle şunu söyleyeyim HP, Dell ve Lenovo da olan kronik sorunlar bu bilgisayarda yok. Ama bu bilgisayarda da direk gücü keser gibi kapanma sorunu var. Çözümü ise arkadaki bütün vidaları sıkmak. Ama Acer ı alan kullanıcıların bazıları vidaları sıkmasına rağmen kapanma sorunundan kurtulamadı ve geri iade etti. Bazıları da benim gibi vidaları sıktıktan sonra sorundan kurtuldu. Ben şu an memnunum bilgisayardan. Bende artık bir sıkıntı yok.