Acer F5-573G-74P0 Önerirmisiniz ACİL kullananlar..

Bu konuyu okuyanlar

Pc ' ci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3000 tlye cok iyi bir bilgisayar ama ısınıyor diyolar oyun oynarken islemci 90 derecelere cikiyormus kullananlar oyun oynarken ayni seyi yasiyormu onerirmisiniz acil yanit lutfen

mrtlln

Asistan
Reaksiyon puanı
61
90 derece çıkan işlemci ilen 3 ay oyun oyna sonra makinayı çöpe at.

böyle birşey var mı ya, çevremde bitcoin madenciliği yapan arkadaşalar, 7-8bin liralık ekran kartları tam yük altında mak 3 ay dayanıyor sonra cip yada gpu yakıyor garanti dışı tamir de yok çöp

ağır şöyle 2,5 kg üzeri soğutucusu güzel pcler alın, reklam olur mu bilmiyorum ama epey diye bir site var orda emsalleri ile karşılaştır derim

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
ağır şöyle 2,5 kg üzeri soğutucusu güzel pcler alın,
Kalınlık, evet. Daha fazla alan yarattığı için laptop'un soğutmasını kolaylaştırır. Ama ağırlığın etmen olduğunu sanmıyorum :)

reklam olur mu bilmiyorum ama epey diye bir site var orda emsalleri ile karşılaştır derim
Eğer "Millet ! Yeni sitemize hepinizi bekleriz ! Sudan ucuz fiyatlar !" diye site reklamı değil de, "bu siteyi kullandım, şu ürünü tavsiye ederim" diye link veriyorsan bunda sakınca görmüyorm :)

midgardian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3200TL'ye Monster'da GTX1050 ekran kartı bulunan model var. Yaklaşık aynı fiyata artık gidip GTX950M'li bilgisayar alınmaz. Isınma dizüstü bilgisayarların bir gerçeği, özellikle yaz aylarında. Bunun yanında oyuncu dizüstü modellerinde 2 veya daha fazla fan ve daha fazla bakır boru ile daha iyi soğutma yapılabiliyor. Alırken böyle şeylere de dikkat edebilirsin.