Acer aspire a315-53G

Bu konuyu okuyanlar

Jeyvs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum,mali müşavir bürosunda sadece internet tarayıcısı üzerinden Luca programını kullanacağız,bundan daha uygun veya eş değer fiyatta olup daha iyisini önerebilirseniz sevinirim.

Jeyvs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam sizin bilgisayarın biraz daha alt seviyeli bi laptop var. Aşağıdan bakabilirsiniz:
Acer Aspire A315-53G-3315 Intel Core i3 7020U 4GB 500GB Fiyatı
Bu bilgisayara da bakabilirsiniz:
HP 15-DB0023NT AMD Ryzen 3 2200U 4GB 1TB Windows 10 Home Fiyatı

Ryzen işlemcili bi laptop nasıl olur hiç bilmiyorum kullanmadım,luca ağır bi program değil,ama laptop 9-5 açık olacak,office programları da kullanılacak bunun harici hiç bir işlem yapılmayacak en azından bi 5 sene işimizi görsün istiyoruz bu tavsiye ettikleriniz de işimizi görürse yeterli bizim için

Ahmet Emre Toraman

Profesör
Reaksiyon puanı
391
Sizin kendi attığınız fazlasıyla yeter zaten. Bilgisayar başka bir iş için kullanılmayacaksa Ryzen 3 de yeter. Ayrıca Ryzen işlemciler düşük ısı da çalışır hocam. Yinede istemezseniz ilk attığıma da bakabilirsiniz :).

Jeyvs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizin kendi attığınız fazlasıyla yeter zaten. Bilgisayar başka bir iş için kullanılmayacaksa Ryzen 3 de yeter. Ayrıca Ryzen işlemciler düşük ısı da çalışır hocam. Yinede istemezseniz ilk attığıma da bakabilirsiniz :).

Aynı fiyat bandında birde dell var özellikleride aynı galiba sizce hangisini almalıyım garanti ve malzeme kalitesi açısından ?

Ahmet Emre Toraman

Profesör
Reaksiyon puanı
391
Aynı fiyat bandında birde dell var özellikleride aynı galiba sizce hangisini almalıyım garanti ve malzeme kalitesi açısından ?

Hocam özellikleri aynı. Tek farkı Dell de win10 yok, ama Hp de win10 var. Dell malzeme kalitesi olarak daha iyidir hocam. Dell alabilirsiniz.