Acer aspire 5710 ısınma

Bu konuyu okuyanlar

fenerligenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben 1 yıl çok iyi bir şekilde tam performans kullandım bilgisayarımı ama bir aydır çok aşırı ısınıp kapanıyor ve internetten video izlerken hemen kapanıyor sorun ne olabilir ekran kartındamı fanlardamı yardımcı olursanız çok sevinirim:helpsmilie:

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Eğer video izlerken kapanıyorsa ekran kartında bir sorun vardır. Isınma problemi tozdan kaynaklanabilir servise gittiğinde sorunlarını anlatırsan sorununa çözüm bulacaktır.

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bu tarz sorunlar sürekli olarak geliyor elimize. Özellikle Acer marka dizüstü bilgisayarlarda fazlalıkla yaşanıyor. Tek yapman gereken işlemci çıkış yollarında biriken yoğun toz tabakasını temizlemek olacaktır.
Bir de notebook hardware control programı kullanırsan bir nebze bilgisayarını rahatlatmış olursun.

S_Yucel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Ürününde donanımsal sorun olmadığına emin olabilirsin,

Arkadaşımızın da bahsettiği gibi cpu fanda biriken tozu temizlemen yeterli olacaktır

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Laptopun içini açıp temizlersen bi sorunun kalmaz kardeş ben her 3 ayda bir bakım yaparım mesala..:D

binaryy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı Notebook bendede var aynı sorunu yasıyorum
oyun oynarken birden kapanıyor.

Acer ePower ManagementV2.00.2017 kur
bilgisayar cok ısındığı zaman zaten fanda cok çalışmaya başlar oradan anlarsın CPU Speed Low seçeneğini seç işlemci soğuyacaktır ben böyle onune geçtim

asinani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadşlar bende de aynı sorun oldu ve bu site sayesinde çözdüm ısınınca kapandı bilgisayarım.alttaki kapağı açıp fanı söktüm içinde bir sürü toz yuva yapmış temizledim fırçayla.
bugün akşama kadar açıktı sorun olmadı teşekkürler.