Acer 5930 hdd problemi

Bozuk hddden bilgiler kurtarılabilir mi

• Evet

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
S.a iyi forumlar acer 5930 laptobum var laptobun aslinda kendisindede problem var açıldıktan 2dk sonra kapanıyor sanırım bu kapanmadan dolayı hdd şuanda Windows'u baslatamiyor yani windows başlatılıyor yazisi gelmeden ekran kararıyor ve yeniden başlatıyor format atmayı denedim atamadim bios hddyi görüyor aynı sorun devam ediyor lütfen yardım edin o hddde çok önemli bilgiler var

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
USB ye live işletim sistemi yazdırarak harddiskinin içindeki bilgileri live ortamda görebilir, bunları başka bir harici aygıta yedekleyebilirsin. Ama format atmayı beceremediysen live ortamda açmanda zor olur. Live Windows nasıl kullanılır bununla ilgili araştırma yaparsan verilerini alırsın. Bu iş ile ilgili fazla bilgin yoksa güvenilir teknik servisten yardım alabilirsin. Ayrıca arızalı diskten veri kurtarmak mümkündür. Kolay gelsin.

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Teşekkür ederim hdd problemi bitti ama bilgisayar kendiliğinden kapandığı için format yarıda kalıyor bunun bir çözümü var mıdır

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Teşekkür ederim hdd problemi bitti ama bilgisayar kendiliğinden kapandığı için format yarıda kalıyor bunun bir çözümü var mıdır
Kapanma ile ilgili detay verir misiniz ? Sadece format atarken mi kapanıyor ? Reset mi atıyor komple mi kapanıyor ?

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Laptop 5930 sorunu anlayamadım oyunlarda kapanma yapmıyor ama oyundan çıkınca çat diye kapanıyor kendiliğinden yeniden açılıyor

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Sadece oyunlarda ve güvenli modda kapanmıyor

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Direk ekran kapanıyor sonra normal bi şekilde açılıyor aynı sorun devam ediyor biraksan ömür boyu kendi kendine kapanıp açılır

furkanarikan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
touchpad üzerinde ısınma varmı
bide batarya takılıysa bataryayı bi cıkar öyle dene

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
IMG_20161026_211315.jpg
anakarti açtığımda karşıma bu çıktı bundan olabilir mi