Access point ve galaksy s wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

boss1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar benim sorunum zyxel 660 hn f1 z modemim var(300 mbs) bunun yanına alan genişlesin diye zyxel 3205 access point aldım (300 mbs). zyxel i aradım ve gerekli ayarları yapıp modemi access pointe tanıttık .buraya kadar herşey tamam laptopla bağlandığım zaman problem yok bağlanıyor ama 30 dakika yada 45 dakika sonra gibi bağlantı kopuyor ve yaniden bağlanma istiyor yani access point bağlantıyı kesiyor ve sonra modeme bağlandıktan sonra tekrar access pointe bağlanabiliyorum .bu ilk sorundu bir sorun daha var oda samsung galaksy s ı9000(cep telefonu) le modemime wifi olarak bağlanıyorum ıp adresi alındıktan sonra bağlandı diyor ve internete çıkış yapabiliyorum ama access pointe bağlanırken access pointe bağlandı diyor ıp adreside alıyor ama explorerı açtığımda ilerleme çizgisi başta takılıp kalıyor telefonun işletim sistemi adroid 3.0 gingerbread ve bir müddet sonra sayfa bulunamadı diyor ve sayfalar gelmiyor .biraz karışık ama sorunum bu yardımcı olacak olursa çok sevinirim bu arada yine 3.0 yüklü galaksy ace ile denedim bağlanmadı ıphone ve nokia bağlanıyor ve internete çıkıyor sanırsam android işletim sistemiyle ilgili bir sorun çözebilecek varmı varsa çok sevinirim yardımlarınıza şimdiden çok teşekkürler.

Son mesajlar