AcademyTech'ten MCITP ve CCNA Eğitimleri

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
AcademyTech, Windows Server 2008 sunucu sistemleri yönetimi (MCITP) ve Cisco Network Uzmanlığı (CCNA) için, ShiftDelete.Net okurlarına indirimli bir kampanya düzenliyor.

Bilgi teknolojileri sektöründe sunucu teknolojileri ve işletim sistemi alanında en büyük pazar payını oluşturan Microsoft'un piyasaya yeni sürdüğü Windows Server 2008 ürününün eğitimi (MCITP) ile birlikte dünyanın en yaygın network sertifikasyon programı olan CCNA eğitimleri AcademyTech tarafından kampanya kapsamında paket halinde sunuluyor. AcademyTech'in sunduğu bu kampanya ile ShiftDelete.Net kullanıcılarına da % 40 indirim hakkı sağlıyor.

Eğitim Ücreti

7 Şubat 2009 tarihine kadar başvuru yapabileceğiniz MCITP + CCNA Eğitimlerinin ücreti 3.000 Lira ve 12 taksit imkânıyla size sunuluyor.

Bilgi için: AcdemyTech
İlgili kişi: Yasemin Bölükbaş
E-posta: [email protected]
Telefon:
(216) 550 44 22

A D V E R T O R I A L

lancerevovi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyat harbiden iyi. öğrenci indirimi akşam saati indirimi felanda yaparlarsa dahada süper olur. academy tech araştırdım biraz. eğitimi de fena değil sanırım. yalnız ben bu işte biraz yeniyim. acaba sınav maaliyetleri ne kadar tutar yaklaşık oalrakta olsa bişeyler söylemek mümkünmüdür acaba?

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
fiyat harbiden iyi. öğrenci indirimi akşam saati indirimi felanda yaparlarsa dahada süper olur. academy tech araştırdım biraz. eğitimi de fena değil sanırım. yalnız ben bu işte biraz yeniyim. acaba sınav maaliyetleri ne kadar tutar yaklaşık oalrakta olsa bişeyler söylemek mümkünmüdür acaba?

Sadece CCNA sınavı adına konuşuyorum kurları bitirdikten hemen sonra belirli bi dönem var. O dönem bitmeden sınava girersen şu anda 45TL gibi bir fiyata denk geliyor. Ama o dönem bittikten sonra uzun bir sürenin ardından sınava girersen 140$ gibi bir ücret ödemen gerekiyor.

NOT: Biraz geç kalmış bir cevap ancak cevap yazarak bir taşla iki kuş vuracağımı düşündüm. Bot mesajı da farkedilip silinebilir.:happy:

kerem_ist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede iyice araştırma yapmadan hiç bir yere kayıt yaptırma zararlı çıkan sen olursun .ben bilişim eğitim merkezine gittim eğitim için burayı önerebilirim

dnzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kesinlikle önermem, kursa katılan eğitim almak isteyen kişiler eğitimi bittikten sonra eğitmen olarak alıyorlar. Yani bir çok eğitmeni 4-5 ay önce eğitim alan kişiler yerinde oturuyordu profosyonel eğitmeni çok az. sadece teorik olarak eğitim veriyolar düz lab ları yok. kayıt olurken bilmem kaç bin dolara lab yaptırdık diyorlar. kayıt oluyorsun eğitimin başlıyor bırakın lab ı bilgisayarları bile düzgün çalışmıyor. lab odasını görmedim bile.

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Az önce konuştum. 15 ağustosta kayıtları sona erecek olan kampanya dahilinde bir CCNA eğitimleri varmış. Sınavı kazanamassak tüm eğitim ücretini iade ediyorlarmış. 20 kişilik bir sınıf olacakmış ve 16 kişi kayıt yaptırmış, son 4 kişiyi bekliyorlarmış. 1450 tl ymış ücret. Buna sınav ücreti ve Türkçe CCNA kitabı dahilmiş. Kredi kartı kullanmak istemiyorum dedim. 290 tl dan 5 taksit yaparız dediler.
Düşünenlere bilgi olsun.

kpazen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iTü'den alabilirsiniz CCNA eğitimi. Ticari kaygısı olmadıgından daha iyi bir eğitim veriyor.

marduk2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CCNA için BTEğitim bir numaradır , niyeti olanlara tavsiye ederim , ITU'nün CNAP akademisi de göz ardı edilmemesi gereken bir seçenek , ancak piyasa tecrübesi olan ve cihaza değmiş eğitmenler den eğitim almak isteyen arkadaşlara kesinlikle BTEğitim'i öneririm.