Academytech Eğitim Anket Sonucu?

Bu konuyu okuyanlar

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Merhaba arkadaşlar,
İlgili konu mevcutsa affola. Konunun sonucunu merak ettim. Bugün itibari ile posta kutuma [email protected] adresinden bir eğitim bilgisi gelmiş. Diğer arkadaşlara da sormak istedim, kendilerine böyle bir ileti geldi mi diye. Konu ile ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Herkese gelmiş olması lazım, bana geldi çünkü.

Anketin sonucunu öğrenmeye gerek yok. Ankete katılan herkes yarım günlük kurs kazanmıştı.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
yalnız gelen mail de bir haftalık bir eğitimden söz ediliyor. yarım gün felan değil. bu sebeple yazma ihtiyacı duydum. handan hanıma detaylı bilgi vermesi için mail gönderdim ama hala cevap gelmedi. sanırım ücretli bir eğitim bana gelen.

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bana geldi :|

------------------------------------------------------------------------------------------
Sayın Abdurrahman Bey ;

ShiftDelete internet sayfasında katılmış olduğunuz anketimizde tercihiniz MCSE eğitimi yönünde olmuş. Eğitim içeriğimiz ile ilgili detaylı bilgiyi ekte bulabilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirseniz sizlere diğer tüm koşullarla ilgili bilgi vermek isteriz.

Kazanmış olduğunuz yarım günlük CEH eğitiminiz ile ilgili ayrıca davetiye maili tarafınıza iletilecektir.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.